Stalo se 28.7. - chystá se další Driv3r

Polarium bude i na GBA. Logický rychlík Polarium se objevil na Nintendu DS jako jeden z prvních titulů; a slavil velké úspěchy. Něco podobného by se podle Nintenda mělo opakovat i na GBA, jehož majitelé by se Polaria měli rovněž dočkat. Gba verze bude doplněná o několik vylepšení, výjít by měla 13. října.

Madden NFL 06 má novou stránku. Po delší době, ale přece, chtělo by se říct, se dočkal simulátor amerického fotbalu Madden NFL 06 své vlastní homepage. Najdete na ní mnoho užitečných informací, stejně jako obrázků.

Další Driv3r v přípravě. I přes katastrofální kvalitu PS2 verze jsme se dočkali klonu na PC; který jen nehratelnost titulu potvrdil a navždy jej seslal do propadliště dějin, kde se na něj rychle zapomnělo. Přes všechny ty negativní recenze se ale hra prodávala báječně, takže autoři připravují další verzi hry. Tentokrát budou trpět majitelé GBA.

NBA 06 má novou stránku. V EA se v poslední době opravdu rozjeli; čehož důkazem je i fakt, že vám v dnešním Stalo se přinášíme oznámení hned o dvou nově spuštěných stránkách. Tentokrát to schytal titul NBA 06.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce