STALO SE 29. 3. - Změna v Matrixu

Změna v Matrixu. Tvůrci MMORPG Matrix Online se rozhodli kompletně předělat soubojový systém, přičemž ten nový by měl údajně být pro hráče přehlednější a srozumitelnější. Combat Revision 2.0 vstoupil do hry právě dnes.

Zlatý snowboard. Snowboardovou hru Stoked Rider featuring Tommy Brunner, v níž dostanete možnost sjíždět svahy Aljašky, uvidíme brzy v obchodech, protože se dostala do gold fáze.

Proti zlatému terorismu. Deep Silver oznámili, že dokončili práce na strategii War on Terror, která se dostává do gold fáze.

ESRB na vzestupu. Studie společnosti ESRB, která se stará o věkové hodnocení her v Americe, zaznamenala zvýšenou informovanost rodičů o hodnocení, kdy tři čtvrtiny kupujících se podle hodnocení orientuje při nákupu.

Stránky Neverwinteru. RPG Neverwinter Nights z dílen Obsidisan Entertainment má nyní své oficiální stránky.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole