Stalo se 29. 4. - populační boom WoW, ultimátní Spiderman a další

Rainbow Six: Lockdown se opozdí. Původně byla tato taktická střílečka ohlášena na druhý letošní kvartál, ale vydavatel Ubisoft ji nejspíše nějak opomněl zařadit do svého nového plánu až do září. Musíme si tedy počkat na další ohlášení, kdy vyjde další díl této skvělé série.

Dungeon Lords jsou gold. Fantasy RPG, která má v sobě prvky strategie, je již pomalu připravena vyrazit na pulty obchodů. Tam bychom ji měli očekávat již 4. května.

Modifikace Hostile Intent pro Half-Life se dočkala verze 1.4. Můžete se dočkat sposuty zajímavých věcí, mimo jiné i nových map a zbraní. Více už na stránce projektu.

Že je možné simulovat cokoliv nám chtějí zřejmě dokázat vývojáři z Cyanide Studio. Připravují totiž Pro Cycling Manager, který vás posadí do role šéfa cyklistické stáje. Po Chaos League, který přiváděl fotbal do světa fantasy, se jedná o další jejich originální titul.

Activision nedají Spidermanovi pokoj. Hned po druhém díle hry s jeho jménem se chystají na Ultimate Spider-Man. Tato hra by měla podle PSM být podobnější komixu. Navíc prostředí nebude tak rozsáhlé, oproti tomu zase bude hra více motivovat hráče k postupu. Keep moving, Spidey.

Silverback Studios na obzoru. Pokud vám něco říká Jon Oldham, tak zbystřete. Ostatní zapátrejte v paměti po sérii Worms a bude vám jasné, že tento šéf nově založených SilverBack Studios má dobré nápady. Na to, jak dopadne jeho počin Mafioso, si však budeme muset počkat na konzole nové generace.

Společnost Eidos zveřejnila svůj lineup připravovaných her, jež hodlá prezentovat na nadcházející kalifornské výstavě E3. Mezi všeobecně očekávanými tituly najdeme Tomb Raider: Legend, Hitman Blood Money a Commandos: Strike Force. Ukázky těchto tří her však budou probíhat jen za zavřenými dveřmi. Celou zprávu si můžete přečíst zde.

Na základě vlastního průzkumu, společnost Vivendi Universal oznámila, že World of Warcraft, zatím poslední hit od studia Blizzard, má 1.5 milionu uživatelů. Takový obrovský počet hráčů si World of Warcraft stačil získat za pouhých pět měsíců, co je hra na trhu. Tomu se říká úspěch! Pokud máte o WoW zájem, neváhejte a objednejte si ho v našem shopu za sníženou cenu 1439,-Kč.

Podle jistých zdrojů uvnitř vydavatelské společnosti EA, se očekávané online akce Battlefield 2 dočkáme 23. června. Spolu s touto zprávou byly uveřejněny i doporučené hardwarové nároky: Windows XP, Pentium IV 2GHz, 1 GB RAM a 128 MB grafická karta podporující DirectX 9.0b.

Velmi kuriózní a zajímavý článek uveřejnil zahraniční web 1UP, jenž se zaměřil na TOP10 nejoblíbenějších her něžného pohlaví. V dnešní době, kdy hrají nejen muži ale i ženy, se tato anabáze dostupných "titulů pro dívky" náramně hodí.

TZ: Gameline uvádí do našich obchodů Dual Light Mouse. Optická myš s červeně prosvícenými bočními stranami a modře svítícím skrolovacím kolečkem, která Vám zpestří pracovní stůl. Ergonomický design, rozlišení 800 dpi, připojení přes PS/2 i USB, snadná obsluha, přesnost pohybu. Více informací a možnost koupě na www.speed-link.cz.

  

Konečně si můžete svítit oběma stranama myši na klávesnici

Download:

Pariah - Doupě
velikost: 35 MB
 
Half-Life 2 - The Lost Coast - Doupě
velikost: 180 MB
 
Black and White 2
- Doupě
velikost: 20 MB

Váš názor Další článek: O čem se mluví - nezapomenutelné herní zážitky

Témata článku: , , , , , ,