Stalo se 29. 7. - jakou máte víru?

Faith nyní bez omezení. Dragon Claw, provozovatel online roleplay strategie Faith, se rozhodl, že odstraní omezení v této velmi zajímavé hře a povolí formovat království lidem různé víry. Takto dojde k výraznému rozšíření strategických možností. Zbývá jen podotknout, že hra je zdarma a běží v okně browseru.

Shattered Union - vybudujte vlastní USA. Rozpad Spojených států ani neustal a už v jejich základech vznikají nová uskupení. V čele jednoho z nich se ocitnete v akční RTS Shattered Union, která vyjde pro PC a většinu konzolí.

Activision prodloužili smlouvu s Marvelem. Komixový gigant Marvel Enterprises bude nadále povolovat používání postav a motivů jeho komixů v RPG firmy Activision. Ti se zase pokusí získat první místo ve výrobě superhrdinských her.

Matrix Online bude spojovat servery. MMORPG Matrix Online trpí vážným nedostatkem hráčů a tak se nový vlastník (Sony Online Entertainment) rozhodl spojit několik serverů pro větší zalidněnost.

Loki podvede nejen vikingské bohy. Cyanide začali hned po dokončení Pro Cycling Manageru a Chaos League dělat na nové akční RPG s názvem Loki. Ocitneme se ve vesmíru plném vikingských, řeckých, egyptských, aztéckých a jiných bohů, ale to vše ne dříve, než v polovině příštího roku.

Stacked s pokerovou tváří. Již tento říjen bychom si mohli zahrát pokerovou simulaci Stacked. Ta by se měla pyšnit učenlivou umělou inteligencí, jenž se přizpůsobí každému hráči. Těšit se mohou karbaníci na PC, PS2, Xbox a PSP.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce