Stalo se 29. 8. - miliony jsou všude

Climax rošiřuje studio v LA. Erik Gloersen se stal novým vedoucím Los Angelského studia Climaxu a vytvořil tým odborníku známých třeba z Medal of Honor, GoldenEye, Call of Duty a Spidermana.

Nexuiz má patch. Volně šiřitelná střílečka Nexuiz se dočkala update na verzi 1.2, která přináší CTF a Domination mody a další vychytávky.

Mario Superstar Baseball odpálen do obchodů. Pokud vlastníte Nintendo Gamecube a máte rádi baseball, tak se vám zalíbí že Mario Superstar Baseball vyráží do světa na pultech obchodů.

Namco a Sony se dohodli. Společnost Namco se dohodla se Sony BMG, se kterou byla ve sporu kvůli zvuku Pac-Mana v nahrávce Lil Flipa.

Funcom má zase balík peněz. Provozovatel Anarchy Online, společnost Funcom, má zase o peníze postaráno, protože je dostala od Nordic Venture Partners jako investici pěti milionů liber. Můžeme tak očekávat Age of Conan: Hyborian Adventures bez problémů.

Dynasty Warriors 5 je gold. Distributor KOEI oznámil, že akční hra Dynasty Warriors 5 se dostala do gold fáze a bude v obchodech od 13. září.

Call of Duty 2 ponese dobré hlasy. Activisionu se podařilo pro svou střílečku Call of Duty 2 a Call of Duty 2: Big Red One zajistit celou plejádu holywoodských herců na namluvení.

Až nás budou milióny. To už si mohou říkat hráči World of Warcraft, kterých je podle posledních zpráv Blizzardu přes 4 miliony na světě.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A