Stalo se 31. 8. - filmy na výměnu

C++ je nástroj na Source. Podle Valve je ideálním nástrojem pro tvorbu vlastních modifickací Source programovací jazyk C++ obsažený v Microsoft Visual C++ 2005 Express Edition.

NIBIRU: Age of Secrets je už i v Americe. Solečnost Adventure Company oznámila, že její adventura NIBIRU: Age of Secretsn je již v obchodech po celé severní Americe.

Vyměňte si filmy s The Movies. Lionhead Studios se chystají vytvořit na stránce svojí chystané hry The Movies výměnný systém na prohlížení cizích herních výtvorů.

Město hrdinů se rozšiřuje. Již pátého přídavku se dočkalo MMORPG City of Heroes. Forest of Dread je zdarma ke stažení pro hráče a přináší novou zónu Croatoa.

Battlefield 2 bude čistější. Electronic Arts se rozhodli zakročit proti hráčům, kteří si pronajímají hodnocené servery v Battlefield 2 ke zlepšování svých postav.

Roztančíme rovnou celou továrnu. Codemasters oznámili vývoj taneční hry pro PS2 s názvem Dance Factory.

TZ:

O půlnoci na prvního září začíná na webovém obchodě www.speed-link.cz druhý brutální výprodej s cenami hardware od pěti korun.

Download:

FIFA 2006 - demo
velikost: 200 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole