STALO SE 3.3. - datadisk k Black & White 2?

From Russia With Love pro PSP se zpozdí. Společnost EA oznámila, že vydání PSP verze nejnovější herní bondovky se ze 14. března odkládá na 4. duben. Uvedeným důvodem je, aby hra byla "středem pozornosti, jak si zaslouží".

MMORPG Stargate Worlds si licencovalo vývojářské nástroje. První online titul ze světa Hvězdné brány bude vyvíjen s pomocí BigWorld Technology Suite. Jedná se o sadu nástrojů, software a systémů pro vývoj MMOG. Vývojářům z Cheyenne Mountain Entertainment licencovaná technologie umožní rychlejší a levnější tvorbu a následný provoz jejich hry.

Další update pro Xbox 360. Plánovaná pauza v updatování zdá se končí. Březnový update Xboxu 360 podle Microsoftu "připraví konzoli na další systémové a herní updaty" a bude k dispozici při nalogování do Xbox Live.

Chystá se datadisk na Black & White 2? Podle neoficiálních informací z polské pobočky Electronic Arts to vypadá, že se pracuje na přídavku God Wars. Zápletka by se měla točit kolem nového božstva, které vytvořil aztécký národ, a hra by měla přinést nová zvířátka, kouzla a umělou inteligenci.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A