STALO SE 3.5. - hra nevpuštěna na E3

Milionová království. Společnost Square Enix oznámila, že její hra Kingdom Hearts 2 dosáhla hranice milionu prodaných kusů v Severní Americe a tento počet nadále roste.

Tremblay od Ubisoftu neprojde. V půlce dubna ohlásila společnost Vivendi, že zaměstnala dřívějšího COO Ubisoftu Trembalye. Ten se stal obětí vlastního postoje, který u Ubisoftu prosazoval, když tvrdil, že by zaměstnanec měl podepsat při odchodu smlouvu zavazující jej k roční nečinnosti v branži. Ač nic takového nepodepsal, Ubisoft se snaží u soudu vymoci nemožnost jeho práce u Vivendi.

Comics z Pekelné brány. Společnost Namco Bandai Holding oznámila, že se chystá pro svoji hru Hellgate London comics, který by vyprávěl příběh na pozadí hry.

Vyhnáni z E3. Hře Naughty America: The Game bylo zakázáno prezentovat se na Electronic Entertainment Expo v Los Angeles, protože tato internetová seznamka je údajně příliš zaměřena na dospělé.

Activision získali Bonda, Jamese Bonda. Společnost Activision se může chlubit, že získala od MGM Interactive licenci na hry podle filmů s Jamesem Bondem. Tuto licenci nedávno opustili Electronic Arts, protože jejich tituly nedosahovaly očekávaných výsledků.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |