Stalo se 4.8. - Resident Evil 5 se představuje

Ubisoft získal práva na svět Might and Magic. Nedávno získanou licenci na svět Might and Magic, jenž původně byl duchovním vlastnictvím společnosti 3DO, hodlá využít v nadcházející first-person akci s názvem Dark Messiah. Vývoje se zhostil tým Arkane Studios, jenž je znám svým RPG Arx Fatalis a pro Dark Messiah využijí výborných vlastností Source enginu (Half-Life 2).

PC verze Gauntlet: Sorrows zrušena. Z rozhovoru na zahraničním webu 3dGamers vyplynulo, že předělávka RPG coin-up akce Gauntlet: Seven Sorrows definitivně nevyjde pro platformu PC. Důvody nejsou známy, ačkoliv se spekuluje o souvislosti s odchodem dvou předních vývojářů Johna Romera a J.E. Sawyera. Verze pro PS2 a Xbox jsou nicméně stále ve vývoji. 

Resident Evil 5 odhalen. Jun Takeuchi, producent společnosti Capcom, konečně promluvil ohledně nového přírůstku do populární série Resident Evil. Telegraficky: hra je plánována pro konzole nové generace Xbox 360 a PS3, můžeme tedy počítat s opravdu realistickou grafikou. Hra by měla být také velmi nelineární. 

STALKER opět odložen! Vývojáři z GSC Gameworld si z nás opravdu dělají šoufky! Jejich netrpělivě očekávaný projekt STALKER, na motivy knihy bratří Strugackých Piknik u cesty (film od Tarkovského byl také skvělý), byl opět odsunut, tentokrát na duben 2006. Jestli vás již nebaví čekat, přečtěte si knihu nebo shlédněte stejnojmenný film, rozhodně neprohloupíte.

Splinter Cell: Chaos Theory patch 1.04. Pro příznivce špionské akce se Samem Fisherem v hlavní roli tu máme potěšující zpŕavu. Patch, který opravuje chyby se Shader modely 2.0 na kartách ATI je konečně venku, stahovat ho můžete zde.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma