Stalo se 5.6. - Take-Two ve ztrátě

Bomberman DS až v říjnu. Původně měl klon slavného Bombermana pro Nintendo DS na trh dorazit už tento měsíc, z neznámého důvodu si ale nakonec budeme muset počkat až na říjen.

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth odloženo. Další hra, jejíž datum vydání bylo posunuto -tentokrát však až na letošní Vánoce. S odložením bohužel přišla i špatná zpráva pro počítačové hráče; nakonec se totiž dočkají pouze majitelé PS2 a Xboxů.

Take-Two ve ztrátě. Společnosti Take-Two se sice v poslední době podařilo navýšit prodej svých titulů o 45%, nezabránila však ztrátám. Firma se ale naštěstí nedostala moc hluboko do červených čísel, prozatím její ztráty činí "pouze" 8,2 milionů dolarů.  

Killer 7 a Geist odloženo. Výčet odložených her nám ale bohužel ještě nekončí; další dvojice her však naštěstí byla odložena pouze o několik týdnů. Konkrétně Killer 7 by se v obchodech měl objevit 7.7., FPS jménem Geist bylo odsunuto na srpen.

Jaws Unleashed má homepage. Originálních akcí není mnoho, a tak je každý neotřelý titul vítán. A Jaws Unleashed originálně vypadá, čehož důkazem je i nově spuštěná homepage, kterou najdete na adrese http://www.jawsthegame.com/. Máme se na co těšit.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce