Stalo se 6. 6. - Hudba jak na koncertě

Destroy All Humans! s orchestrem. Pandemic Studiso se slušně rozhoupali, když se dohodli se skladatelem Garry Schymanem na soundtracku k jejich chystané hře Destroy All Humans! Skladby by měly připomínat klasické sci-fi filmy padesátých let minulého století.

Hegemony: Phillip of Macedon. Longbow Digital Arts pracují na realtime strategii Hegemony: Phillip of Macedon, která by vás měla přivést do Makedonie za vlády Alexandrova otce Filipa. Můžeme očekávat reálné mapy, protože tvůrci spolupracují s historiky nad satelitními záběry oblasti.

Kdy bude Dovez: The Second Wave? Holandští Xing Interactive oznámili data vydání jejich vesmírné střílečky Dovez: The Second Wave. Hra bude připomínat klasiku žánru, jako třeba R-Type a Raptor se spoustou vylepšení a dočkáme se jí prvního srpna.

Area 51 v obchodech. Alespoň v Americe už dorazila střílečka Area 51 na pulty obchodů. Podle společnosti Midway Games má hráče nalákat hlavně multiplayer až pro šestnáct hráčů v různých modifikacích.

Battleground Europe je maskovaný Beyond Blitzkrieg. Společnost GMX Media oznámila, že název hry Beyond Blitzkrieg se mění na Battlegroun Europe. Stále však zůstává žánr MMO akční válečné hry, takže zmateni budou jen Američani, kde se hra bude prodávat pod starým názvem.

Paraworld bude později. Vývojáři z Sunflowers zjistili, že optřebují více času na vyvážení jednotek v jejich připravované RTS Paraworld a tak odsunuli datum vydání z konce tohoto roku až na začátek příštího. Snad se zato dočkáme hry ve finální podobě.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce