STALO SE 6.3. - Gothic 3 na Xbox 360

Prostor na E3 je vyprodán. Plochu pěti hektarů všech pěti hal Los Angeles Convention Centra si rozebralo více jak 400 vystavovatelů. Electronic Entertainment Expo 2006 se uskuteční od 9. do 12. května jako obchodní událost patrně bez přístupu veřejnosti.

Bude Gothic 3 na Xbox 360? Prezident firmy Jowood Albert Seidl oznámil, že od nejmenovaného severoamerického vydavatele firma obdržela nabídku několika milionů dolarů za výrobu xboxové verze připravovaného RPG Gothic 3. Žádné další informace nebyly zveřejněny, včetně toho, zda se má jednat o Xbox či Xbox 360. Vzhledem k technickým specifikacím hry je však verze pro next-gen konzoli pravděpodobnější.

Odhalen soundtrack k Driver: Parallel Lines. Atari se pochlubila hudbou z chystaného pokračování akčně závodní hry Driver. Na soundtracku plném hip-hopové, punk rockové a taneční hudby najdeme jak licencované tracky, tak skladby vytvořené speciálně pro hru. Mezi interprety zazní jména jako Public Enemy, Suicide, Paul Oakenfold, David Bowie, Blondie, Iggy Pop či Funkadelic.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A