Stalo se 6.7. - Vivendi a Epic jako partneři

Vivendi Universal Games, jedna z největších vydavatelských společností současnosti, plánuje další herní série. Podle prezidenta VUG jsou vhodnými adepty dvě hry se slavnými jmény; konkrétně se jedná o Scarface, titul podle stejnojmenného kultovního filmu, a hru s americkým rapperem 50 Cent jako hlavní postavou.

S Levelem na prázdniny! 8. července vychází číslo 128 rovnou se dvěmi plnými hrami (Jets´n´Guns a Darkened Skye). Hutný obsah budou dále plnit texty o Dungeon Siege 2, jehož betaverzi si redaktoři měli možnost vyzkoušet, F.E.A.R., Serious Sam 2 a z recenzí pak Battlefield 2 či Bards Tale. Více o obsahu hledejte zde.

Při příležitosti oslavy 10. narozenin microsoftí platformy DirectX se na zahraničním webu GameDaily objevil rozhovor s Chrisem Donahue, jedním z manažerů oddělení herních a grafických technologií. Kromě velmi zajímavých informací o budoucnosti DirectX se objevily i zprávy o tom, že příští Windows (codename Longhorn) by měly být velkou oporou pro nadcházející herní tituly. Více hledejte u zdroje.

Vivendi Universal udělala lukrativní dohodu s firmou Epic o licencování Unreal Enginu 3 pro jejich příští tituly. Interní a externí studia VU tedy budou moci využívat pokročilou technologii, na které mimo jiné poběží Unreal Tournament 2007. Podle vicepresidenta Marka Reina je lineup her od Vivendi velmi nabitý a obě strany prý budou z této spolupráce velmi těžit. 

Dlouho očekávaný patch verze 1.01 pro hru Battlefield 2 byl dnes konečně vypuštěn mezi hráče. Řeší problémy především se špatnou odezvou server browseru a jiné minoritní technické závady (špatné zobrazení shaderů na lesklých površích apod.). Stáhnout si ho můžete odsud.

Ani válečná first-person střílečka od Gearboxu nezůstane bez opravného balíčku. Patch verze 1.10 řeší problémy s nékterými zvuky, s formátováním textu ve hře a přidává podporu mutátorů (znáte z Unreal Tournament). Stahujte zde.

 

 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce