GTA

Stalo se 7. 6. - GTA San Andreas již velmi blízko!

Battlestrike: The Siege ohlášeno. Společnost City Interactive oznámila, že pracuje na pokračování jejich střílečky Battlestrike: Road to Berlin. Ve druhém díle, který do Evropy přijde v srpnu tohoto roku, se ve dvanácti nových misích opět postavíte proti nacistické hrozbě. Zajímavý systém skýtá možnost přepínat se mezi bitevními tanky, letadly nebo loďmi.

Payload - naložte si N-Gage. Tantalus Interactive chystají na telefon Nokia N-Gage jejich novou hru Payload. Ta se odehrává v budoucnosti, kdy se svým týmem máte získávat cenné minerály a nenechat si je ukrást zákeřnými protivníky.

GTA: San Andreas v obchodech. Rockstar Games potvrdili, že jejich hra Grand Theft Auto: San Andreas je v Americe v obchodech i ve verzi pro PC a Xbox. Do Evropy by měla dorazit už tento pátek, takže chystejte peněženky.

Samurai Western - adventura pro PS2. Společnost Atlus U.S.A. dodala do obchodů akční adventuru Samurai Western pro konzoli PS2. Jedná se o přeloženou a vylepšenou verzi hry Tenchu and The Way of the Samurai, která vyšla už dříve.

DICE zavírá studio v New Yorku. Švédští vývojáři Digital Illusions zavírají svoji pobočku v New Yorku, která je mimo jiné zodpovědný za modifikaci Desert Combat pro legendární Half-Life. Všem dvanácti zaměstnancům je nabídnuta možnost pracovat v sídle firmy ve Stockholmu.

Další patch pro World of Warcraft. Blizzard se činí, aby popularita jejich MMORPG World of Warcraft neupadala. Přidává nový patch, který přináší očekávaná bojiště, kde bude probíhat neustálá PvP bitva. Jen co zjistíme reakce hráčů, dáme vám bližší informace.

Rekordman na NGC. Resident Evil 4, exkluzivní titul pro konzoli Nintendo Game Cube, trhá rekordy v obchodech. Od 11. ledna, kdy tato survival hororová hra udeřila na prodejní pulty, vydělala půl milionu kopií, přičemž se očekává, že tato chválihodná statistika ještě poroste.

První evropský patch pro Cestu do pekla. Boiling Point: Road to hell je příklad vynikajícího titulu, jehož kvalitu snižuje obrovské množství chyb a nedodělků. Společnost Deep Shadows se proto rozhodla vydat opravný patch, kterého se nejprve dočkali američtí hráči, aby se nakonec dostal k nám i v evropském vydání. Seznam oprav najdete zde, stejně jako 75 MB velký soubor ke stažení.

Diskuze (6) Další článek: Bude Xbox 360 zpětně kompatibilní?

Témata článku: , , , , , , , , , , ,