Stalo se 7. 6. - GTA San Andreas již velmi blízko!

Battlestrike: The Siege ohlášeno. Společnost City Interactive oznámila, že pracuje na pokračování jejich střílečky Battlestrike: Road to Berlin. Ve druhém díle, který do Evropy přijde v srpnu tohoto roku, se ve dvanácti nových misích opět postavíte proti nacistické hrozbě. Zajímavý systém skýtá možnost přepínat se mezi bitevními tanky, letadly nebo loďmi.

Payload - naložte si N-Gage. Tantalus Interactive chystají na telefon Nokia N-Gage jejich novou hru Payload. Ta se odehrává v budoucnosti, kdy se svým týmem máte získávat cenné minerály a nenechat si je ukrást zákeřnými protivníky.

GTA: San Andreas v obchodech. Rockstar Games potvrdili, že jejich hra Grand Theft Auto: San Andreas je v Americe v obchodech i ve verzi pro PC a Xbox. Do Evropy by měla dorazit už tento pátek, takže chystejte peněženky.

Samurai Western - adventura pro PS2. Společnost Atlus U.S.A. dodala do obchodů akční adventuru Samurai Western pro konzoli PS2. Jedná se o přeloženou a vylepšenou verzi hry Tenchu and The Way of the Samurai, která vyšla už dříve.

DICE zavírá studio v New Yorku. Švédští vývojáři Digital Illusions zavírají svoji pobočku v New Yorku, která je mimo jiné zodpovědný za modifikaci Desert Combat pro legendární Half-Life. Všem dvanácti zaměstnancům je nabídnuta možnost pracovat v sídle firmy ve Stockholmu.

Další patch pro World of Warcraft. Blizzard se činí, aby popularita jejich MMORPG World of Warcraft neupadala. Přidává nový patch, který přináší očekávaná bojiště, kde bude probíhat neustálá PvP bitva. Jen co zjistíme reakce hráčů, dáme vám bližší informace.

Rekordman na NGC. Resident Evil 4, exkluzivní titul pro konzoli Nintendo Game Cube, trhá rekordy v obchodech. Od 11. ledna, kdy tato survival hororová hra udeřila na prodejní pulty, vydělala půl milionu kopií, přičemž se očekává, že tato chválihodná statistika ještě poroste.

První evropský patch pro Cestu do pekla. Boiling Point: Road to hell je příklad vynikajícího titulu, jehož kvalitu snižuje obrovské množství chyb a nedodělků. Společnost Deep Shadows se proto rozhodla vydat opravný patch, kterého se nejprve dočkali američtí hráči, aby se nakonec dostal k nám i v evropském vydání. Seznam oprav najdete zde, stejně jako 75 MB velký soubor ke stažení.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Duty, Mafii a další legendy

Hry ze začátku tisíciletí. Zahrajte si Call of Dut…

Období po roce 2000 bylo výborné pro nadšence do her. Vznikla celá řada ikonických her, které definovaly, jak hry vypadají v dnešní době.

15.  1.  2022 | |23 N/A
Martin Nahodil
Téma
Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Wordle vás naučí hrát si se slovy. Teď už i česky!

Na sociálních sítích se v posledních měsících rozjel trend s menší hrou Wordle, která stále nabírá na popularitě. Přidáte se?

17.  1.  2022 | |6 N/A
Martin Nahodil
Logické
Největší videoherní obchod historie! Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 mld. dolarů

Největší videoherní obchod historie! Microsoft kup…

Tak tohle asi nikdo nečekal… Call of Duty, Diablo, Warcraft nebo Candy Crash Saga budou brzy patřit Microsoftu

18.  1.  2022 | |44 N/A
Lukáš Václavík
Activision BlizzardMicrosoft
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

16.  1.  2022 | |108 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita na Xboxu a Relicta zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: zpětná kompatibilita …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  1.  2022 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity p…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

14.  1.  2022 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsíčně získáte až deset her pro PC

Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsí…

Více než sto her ročně za cenu ani ne dvou AAA titulů…

13.  1.  2022 | |11 N/A
Lukáš Václavík
Humble Bundle
PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkáte na Krata bez vousů?

PC verze God of War už je v rukou moderů. Co říkát…

Pokud něčím PC komunita vyniká, tak je to schopnost improvizovat.

20.  1.  2022 | |2 N/A
Michal Maliarov
God of WarModifikace