Stalo se 7.5. - Kdy vyjde nový Xbox a dojmy z PSP

Xbox 360 už v listopadu? Podle prohlášení stanice MTV to tak vypadá. Pokud by se tak opravdu stalo, potvrdily by se původní domněnky o tom, že nový Xbox dorazí přesně na čtvrté výročí od uveřejnění původní konzole Xbox. Tuto informaci je však nutno brát s rezervou do té doby, než se vyjádří Microsoft.

Generation next. Pokud patříte mezi technofily, nebo vás prostě jen zajímají technologie budoucnosti, určitě si nenechte ujít článek o budoucnosti herních konzolích. Autor v textu ukazuje velké znalosti současného i budoucího hardwaru a poutavým způsobem jej čtenářům představuje. Řeč se pochopitelně točí kolem tří černých koní: Sony PS3, Microsoft Xbox 360 (Xenon) a Nintendo Revolution.

Chewbacca awards. Nejlepší a nejhorší hry s licencí Hvězdných válek si vzal na paškál zahraniční web 1UP. Mezi ty nejlepší byly zařazeny například hry Shadows of the Empire či Dark Forces 2. Naopak ty nejhorší patří kupodivu i druhý díl Knights of the Old Republic 2. Zábavné čtení najdete zde.  

Dojmy ze Sony PSP. Velmi pěkný článek, zachycující dojmy jednoho zahraničního redaktora z jeho nově zakoupeného handheldu Sony PSP, se objevil na Boomtown. Autor popisuje nejen samotnou konzoli a příslušenství k ní dodávané, ale i hry, které měl příležitost si zatím vyzkoušet. Pokud jste stále na pochybách o kvalitách tohoto handheldu, přečtěte si tuto stať.

Kdo bloguje? Alex Seropian, někdejší spoluzakladatel společnosti Bungie, dnes založil vlastní blog, ve kterém píše své poznatky z vývoje hry Stubbs: The Zombie. Čeká vás zajímavé čtení okořeněné vtipem a informacemi o jeho nové hře. Jediné co potřebujete je znalost anglického jazyka.

Nenáviděné herní postavy. Žebříček nejotravnějších hrdinů počítačových her sestavil zahraniční web GamerFeed. Mezi "čestně vyhlášenými" se objevil například Raiden z Metal Gear Solid 2, Rayman nebo Lara Croft.

 

Váš názor Další článek: Nový týden: preview Psychonauts a Dungeon Lords

Témata článku: , , , , ,