Stalo se 8.7. - Stalker opět odložen!

Kolik investovala ATI do vývoje HL2? Zajímá vás, kolik milionů dolarů investovala firma ATI do vývoje a propagace druhého pokračování Half-Life? Jen samotný příslib exkluzivity prý stál 2,4 milionů dolarů... Podrobnosti čtěte zde.

Po Soaked! přichází Wild!. Není tomu tak dávno, co vyšel datadisk pro populární Rollercoaster Tycoon 3 s podtitulem Soaked!. I přesto, že se hráči ještě nestačili nabažit vodních parků, plánují vývojáři expanzi další; tentokrát se však přesuneme do divočiny. Podrobnosti ale ještě nejsou známy.

Archer MacLean`s Mercury při premiéře PSP. Handheldy jsou jako stvořené pro logické hry, bohužel jich prozatím mnoho ohlášeno nebylo. Archer MacLean`s Mercury je ale z titulů, které by měly potrápit naše mozkové závity. Hra se dostane na pulty obchodů spolu s premiérou PSP v Evropě.  

Halo 2 Multiplayer Map Pack v prodeji. Microsoft místo datadisku pro svou pecku Halo 2 vydal pouze balík devíti multiplayerových map. Za dvacet dolarů se můžete těšit ještě na dokument o jejich připravování a automatický updater.

STALKER se zase odkládá. Asi nikoho nepřekvapí, že bylo očekávané RPG Stalker: Shadow of Chernobyl opět odloženo. V rozhovoru na fansite Oblivion-Lost.com to prozradil jeden z tvůrců. Pozitivní na celé věci je, že už byl údajně do hry implementován alespoň příběh. A kdy že se dočkáme? Na nic konkrétnějšího než "letos určitě ne" se tvůrci bohužel nezmohli.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
10 největších překvapení minulé generace, která nás potěšila

10 největších překvapení minulé generace, která ná…

Končící éra Xbox One a PS4 přinesla mnoho velkých změn. Jaké nás nejvíce překvapily?

18.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic Civilizations III zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: velká akce a Galactic …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

22.  1.  2021 | |3 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce