STALO SE 9.1. - přídavek ke Guild Wars

Oznámen datadisk ke Guild Wars. Guild Wars: Factions přidají do hry dvě nové profese (assassin a ritualist), 25 nových schopností, 6 setů brnění pro každou profesi a celou kampaň zasazenou do nového kontinentu Cantha. Datadisk bude stand-alone (nebude tedy vyžadovat původní hru), ale bez původních Guild Wars bude k hraní k dispozici jen nový kontinent.

Nahrávejte rádio se svým PSP. Pokud posloucháte internetová rádia, možná jste zatoužili si některé skladby nahrát. Ani na PSP to už nebude problém. X-OOM Software odhalila X-OOM Music on PSP, softwarovou utilitu, která umožní nahrávání internetového rádia přímo do handheldu.

Take 2 získal autory SWAT4. Vydavatel Take 2 oznámil zisk nezávislého vývojářského studia Irrational Games, autora SWAT4, Tribes Vengance či Freedom Force. Vývojáři nyní pracují na projektu Bioshock pro PC a next-gen konzole, jenž vyjde pod křídly Take 2. Irrational Games paradoxně současně vytvářejí datadisk ke SWAT4, jež bude distribuovat Vivendi.

Betatest nové online hry Seed. Společnost Runestone Game Development oznámila, že přijímá uchazeče o betatest svého revolučního massive multiplayer titulu. V Seed se ocitnete v mimozemském světě, kde se lidská rasa zoufale snaží o přežití v systému kolonií. Hra vyjde v dubnu letošního roku, betatest bude spuštěn 1. února. Více informací naleznete na homepage.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A