STALO SE 9.3. - dopad elektronických médií na děti

Ubisoft vydá letecký simulátor pro Xbox 360. Graficý potenciál next-gen konzole se nyní může ukázat i v simulátoru proudových stíhacích letounů. Over G Fighters od vývojářů z Taito vás posadí do kokpitu letadel jako Su-27 Flanker, MiG-29A Fulcrum, F-15E Strike Eagle, F-16C Fighting Falcon, F/A-18C Hornet či dokonce F-22A Raptor a F-117A Nighthawk.

Američané budou zkoumat vliv elektronických médií na děti. Několik demokratů přesvědčilo Senát, aby podpořil výzkum oragnizovaný Centrem pro kontrolu a prevenci chorob (CDC). Studie se bude týkat kognitivního, fyzického a behaviourálního "dopadu používání elektorinckých médií" na děti a mladistvé.

Upravte si Black & White 2 ku obrazu svému. Lionhead uvolnil modařské nástroje pro svoji revoluční strategii. Pomocí jejich balíčku byste měli dostat do rukou vše potřebné pro výrobu vlastního kontinentu, skriptů a podobně.

Dungeons & Dragons Online pocestují do Japonska. Společnost Turbine podepsala smlouvu se Sakura Internet Inc. o distribuci MMORPG s podtitulem Stormreach do Japonska. Nezbývá, než zvědavě vyčkávat, jak si západní RPG v zemi vycházejícího slunce povede a zda bude konkurencí pro hry jako Lineage 2 či Final Fantasy XI.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A