STALO SE: Další datadisk k The Sims 2

Slepované závody. Společnost Frogster vydala první patch na svoji závodní hru Mad Tracks, který ji přivádí do verze 1.1. Přidává do hry sice podporu joypadů, vychytává několik chyb a upravuje i hru více hráčů, zatím je však k dispozici pouze v německé verzi.

Další datadisk k The Sims 2? I když je oficiální datum vydáni datadisku Open for Bussines ke hře The Sims 2 až 28. února, v některých zemích je už údajně k dispozici. Z neoficiálních zdrojů tak pocházejí i informace o dalším chystaném datadisku, který by měl nést název Family Fun Stuff. Podle všech zpráv bychom se nového rozšíření mohli dočkat už za dva měsíce.

Záplatovaná Středozem. Společnost Electronic Arts neváhá a vydává již další patch na svoji strategii Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth 2. Ten by měl povýšit vaši hru do verze 1.03, což vám přinese vylepšení v podobě opravy několika menších chyb a lepšího vyvážení jednotek.

Download:

velikost: 55 MB

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A