STALO SE: Zkuste si Stormreach

Namixujet si Halo 2. Global Gaming League se rozhodla uspořádat soutěž v mixování soundtracku ke střílečce Halo 2, který nedávno dorazil na pulty obchodů.

Záplata na Středozem. Společnost Electronic Arts oznámila, že na 25. dubna chystají patch 1.03 na svoji strategii Battle for Middle-Earth 2. Ten by měl poskytnout lepší vyvážení jednotek a hlavně přinést pětici nových map, z nichž jedna bude oblíbená Fords of Isen z prvního dílu.

Společnost CD Projekt stanovila novou oficiální cenu pro NHL Eastside Hockey Manager 2005. NHL Eastside Hockey Manager 2005 CZ je v prodeji za cenu 499,- Kč. Letošní verze (2006) této hry se již v normální obchodech nebude prodávat, zahraniční distributor se přikloní pouze k přímému internetovému prodeji.

Stormreach na týden zdarma. MMORPG Dungeons and Dragons Online: Stormreach rozjela svůj program na ukázku hry, kdy můžete zkoušet hraní na jeden týden zadarmo.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A