Star Trek: New Worlds – zajímavá strategie odložena

V minulých dnech se hodně mluvilo o tom, že tento nový přírůstek do rodiny startrekovských her bude kompletně zrušen. Naštěstí půjde zřejmě jen o odložení, a proto vám přinášíme bližší informace o náplni hry a několik screenshotů.

Star Trek: New Worlds je realtimová strategie odehrávající se v kulisách vesmíru, jak ho známe ze seriálů a filmů Star Trek. Vývojářem hry byla donedávna anglická firma Binary Asylum, jenže po jejích neshodách s budoucím distributorem, firmou Interplay, a Paramountem, vlastníkem práv na Star Trek, byla vývojem takřka dokončené hry pověřena programátorská divize Interplaye jménem 14 Degrees East. Výsledkem je zpoždění, díky němuž se ST:NW objeví na trhu až počátkem roku 2000.

     

Ve hře, která se odehrává v roce 2292 v Neutrální zóně mezi Federací, Romulanským a Klingonským impériem, přijmete roli jednoho ze tří důstojníků: důstojníka Federace, klingonského válečníka nebo Romulana. Příběh se točí okolo tajemného romulanského experimentu, který se aktérům ne tak úplně povedl a způsobil, že se v Neutrální zóně objevilo několik nových světů. Federace chce tyto světy vědecky prozkoumat, ale její protivníci také nehodlají nové planety nechat ležet ladem.

     

Právě na těchto nových světech budete ve více než 45 misích těžit suroviny, vynalézat pokrokové technologie, vyrábět jednotky, budovat nedobytnou základnu a samozřejmě urputně bojovat. Celé se to odehrává ve 3D a jestli to vypadá k světu, to už můžete díky screenshotům odhadnout sami.

     

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole