PC

Star Wars – Episode 1: The Phantom Menace – návod

Her na téma Hvězdných válek vznikla už taková řada, že se snad ani nedají spočítat na všech osmi prstech, které máme. Úspěch Jedi Knight žádný další titul napodobit nedokázal, ale rozhodně nelze říci, že by to nebyly dobré hry – své příznivce si určitě našly. Možná právě dnes někoho potěšíme návodem na The Phantom Menace.
Návod jsme převzali z programu Scorpions Cheater, který obsahuje více jak 1800 cheatů, 180 návodů, 60 easter-eggů (tajné - většinou vtipné - funkce jinak vážných a seriózních programů) a několik stovek vtipů. Program můžete stáhnout ze stránky cheater.doupe.cz.

Jste autorem návodů? Napište nám! Chcete si přečíst více návodů? Klikněte zde!

Trade Federation Battleship
Jste na začátku celé hry. Pamatujte si, že všechno se vám bude hodit a nikdy nepohrdněte povalujícím se granátem či náboji do blasteru, vše náležitě využijete. Pochopitelně, ukládejte pravidelně svou pozici - způsobů jak zemřít je příliš mnoho. Stejně tak nezapomínejte na to, že pomocí meče můžete odrážet laserové paprsky na vás letící. No ale přejděme k věci. Začínáte na válečné lodi. Můžete si popovídat s robotem, ale je to k ničemu, projděte tedy dveřmi a zlikvidujte tlupu droidů. Pokračujte dlouhou chodbou dozadu, kde vás Qui-Gon nechá samostatně přemýšlet. Dejte se doleva a zničte robota, jehož úkolem je vypouštění bojových droidů za účelem vaší fyzické likvidace. Na opačném konci chodby najdete po pravé straně tlačítko otevírající místnost s otevíracím panelem hlavních dveří. Stiskněte jej. Dveře se otevřou a budete moci pokračovat dále. Jelikož však bude množství nepřátel nad rámec vašeho arzenálu, pokračujte doprava a úzkou chodbou dál. Propadnete se, neztrácejte tedy hlavu a po eliminaci robotů najděte tlačítko, které otevírá první červené dveře. V nich je medicína na druhé dveře, kterými rafinovaně obejdete ventilátor. Dojdete se do chodby, kde vlevo najdete několik obětí a health-pack, vlevo se pak propadnete. Zničte co se vám pod meč dostane, projděte pak ale pravými dveřmi. Se starcem na konci místnosti prohoďte řeč, posléze zlikvidujte v kulaté místnosti pomocí meče generátor. Zpět na rozcestí mezi dveřmi a pokračujte velkými červenými dveřmi. Ihned vyjeďte výtahem nahoru, abyste zabránili kontaktu s vcelku složitě zvladatelnou stvůrou. Malým průlezem na pravé straně se pak dostanete do míst, kde potkáte v chodbě (jak vtipné, pokud jste četli recenzi) Qui-Gona. Jděte tedy rovně a nakonec doprava. Ucpávka se odstraní pomocí tlačítka v tunelu. Stisknutím dalšího tlačítka se přesune posunovací část a na jejím konci je opět tlačítko. Stiskněte jej a vyčkejte. Přesunete se a stisknete opět tlačítko. Budete se moci vrátit k výtahu, kde sjedete o patro níž. Jděte rovnou doprava a posléze se s menšími pauzami dostanete až k plošině s tlačítkem. Tím pádem je tento level ukončen.

The Swamps of Naboo
Ocitnete se na ostrůvku. Z vyvýšené pozice na vás bude volat Jar Jar Binks. Proplavte tedy na nejbližší pevninu s roboty a po jejich anihilaci pokračujte až k Jar Jarovi. Kvůli útočníkům ho následujte až do paloučku s kmeny a kameny. Zničte hlídku v pravé části a přesuňte bednu tak, aby bylo možné doskočit za vaším průvodcem. Následujte ho tam, kam vás povede - tedy nejdříve hromadou strážců, poté roztomilých zvířátek, pro které je smrt vysvobozením. Na konci vyskákejte nahoru za Jar Jarem. Dostáváte se do lesíku, kde musíte dávat pozor na hlídky a létající nepřátele. Dojděte na místo, kde bude Jar Jar stát o jednu úroveň nad vámi. Zamiřte k tůni s velkými rybami. Pomocí malých ostrůvků přeskákejte na opačný konec a přes kámen poté nahoru. Přeskočte na ostrůvek s Jar Jarem a promluvte s ním, slíbí vám, že vás dovede za Qui-Gonem. Buďto pomocí liány přeručkujte na druhou stranu nebo proveďte dvojitý skok za běhu (běh+dvakrát skok). Následujte Jar Jara až k propasti a bedně. Je možné bednu shodit do propasti a následnou manipulací ji přistavit k protější stěně. Vyskočte na liánu a přeručkujte na druhý konec. Dojděte k Jar Jarovi a poté se zmocněte automatu vlevo od místa, kudy jste přišli. Nezapomínejte při likvidaci nepřátel, že tato zbraň se zaměřuje i vertikálně. Až poslední Droidi padnou k zemi, pokračujte průrvou vpravo. Najdete Qui-Gona a animace vás zavede do třetího levelu.

Otoh Gunga
Promluvte s Qui-Gonem a vraťte se do místnosti s akváriem. Pokecejte se stvořením u něj a jděte chodbou do přepravní bubliny, kde stiskněte tlačítko. Dostanete se do další místnosti. Pomocí Síly se dostanete přes stráže (i když meč či blaster vykonají tutéž službu stejně - jen s větším efektem). Pokračujte až do místnosti s Gunganem, kdyz po rozhovoru s ním získáte kartu na vstup do mnoha dveří. Cesta povede dále ke skákacímu puzzle - přeskákejte na druhou stranu přes dva sloupy. Další transportní b ublina vás dostane ke složitějšímu skákacímu puzzle - zde se jednotlivé sloupy zasunují, je tedy třeba i přemýšlet rychle a zvážit, má-li cenu se pro blaster na nejvyšší sloup snažit dostat. Ale dál... najděte transportní bublinu na konci chodby a svezte se. Ve velké bublině stiskněte tlačítko a rychle utíkejte nahoru, než se spojující článek opět vrátí zpět a znemožní vám tím cestu. Pokud spadnete, přisuňte bednu k okraji a vyšplhejte. Strážci u dveří řekněte fialově napsanou zprávu (Síla) a nechá vás projít. Dostanete se do bubliny s červeným zámkem napravo a chodbou vlevo. Tam jděte. Přisuňte bednu k tlačítku, stiskněte ho. Stejný postup zopakujte ještě třikrát. Odkryje se podlaha a budete moci skočit dolů. Stoupněte na bednu a vylezte ven. Zámek bude již odemknutý. Na konci chodby najdete další puzzle - jde o to přisunout bednu pod tlačítko, stisknout ho, vyskočit nahoru, přeskočit na protilehlý výstupek a to vše dříve, než se dveře zavřou. Popovídejte si s tvorem u ovládacích panelů, pomůže vám dál - jděte tedy do transportní bubliny na konci chodby. Až se bude cesta větvit doleva a doprava, jděte doleva a po rozhovoru s otvíračem cel (zvláštní název) zajděte pro Jar Jara. zavede vás do druhé transportní bubliny - tedy možnost napravo. Ta vede přímo k Bongo, které vám Boss Nass zapůjčil. Level 4 je tady.

The Gardens of Theed
Poté, co Qui-Gon a Jar Jar Binks zmizí neznámo kde, pokračujte dolů a přeskočte do horní nádrže. Pozor na velké dravé ryby ! Po přeskočení tří vodopádků střílejte na zařízení vedle mostu, vysune se tak. Přejděte po něm a až se dostanete ke stráženému mostu, střílejte do páky po jeho levé straně, zbytek přebroďte. Nyní bude následovat velice náročná část hry - krátké intro vám totiž předvede plnou sílu droidů a bitevních tanků a dalších - všechny je musíte zničit. Dejte se doleva. Rafinovaně kombinujte zbraně a bojujte - není možné určit strategii či fintu. Mně osobně se vyplatila metoda uskakování bokem a kombinace omračující granát + následný meč. V půli zahrady, když budete rychlí, najdete umírajícího obránce hradu. Poví vám heslo, pokud je však již mrtev, je možnost jak toto obejít. Prostřílejte se následně až ke vstupní bráně, kde buď povězte vojákovi heslo (v mém případě J154) nebo mu ho nepovíte a on vám ukáže jiný vchod do areálu - stisknete velké červené tlačítko v místě, kam vás dovede. Dostanete se tak do paláce. Jděte na konec nádvoří a stiskněte nahoře na schodech červené tlačítko. Nádrž se napustí vodou a vy můžete přeplavat za druhým červeným tlačítkem. jehož stisk odhalí třetí, které bylo pod vodou. To pro jistotu vysouvá most. Budete-li pokračovat od mostu rovně, naleznete raketomet, když dosunete oltář (nebo co to je) pod okno, stisknete tlačítko a vyskočíte do pravého balkónku. Vraťte se zpět k vysunutému mostu a vystřelte na mechanismus vpravo od mostu a přejděte po něm. Nyní nastává nejsložitější část celé úrovně. Bojový tank hlídá bránu, je tedy potřeba ji otevřít. Vyskákejte na levé bloky kamene a vystřelte na páku. Na opačné straně je třeba vysk očit a na vrcholu skoku vystřelit nebo použít Sílu na druhou páku. Projděte bránou.

Escape from Theed
Najdete opět Qui-Gona a Jar Jara, kromě toho také královnu. Budete zablokováni, následujte tedy královnu až do zahrady. Zatlačte/vysuňte sochu a pokračujte dále. V místě se dveřmi přeskočte na druhou stranu, o patro níž je možné najít raketomet. Otevřete zevnitř a sejděte pár schodů. Královna se zde zastaví a nebude pokračovat, dokud ji neujistíte, že je vše v pořádku. Čas od času se sem vraťte, droidi se budou snažit ji zabít. Můžete si popovídat s matkou a o kousek dál (v levé ulici) najít syna, ale nebude nijak ohodnoceni, stejně jako o pár okamžiků později, když donesete vojákovi láhev s vodou. Dejte se tedy pravou cestou a dostanete se na náměstí s bojovým tankem a zamčenými pravými dveřmi. Tlačítko na dveře je, jak jinak, za tankem. Vyjděte doleva nahoru na most, kde je již zmiňovaný voják.Přes most pokračujte dál a pak se dejte doleva. Projdete několika místnostmi až se dostanete do zadní části tanku. Donuťte ho se pohnout a poté stiskně te tlačítko - otevřou se vrata. Můžete zajít do vězení a za osvobození dostat granát. Vraťte se pro královnu a spolu s ní projděte otevřenými vraty. Nyní nastane složitá část - je třeba se dostat k zamčeným dveřím a nepřátel je mnoho, jako dobrá metoda mi ale přijde cesta po schodech nahoru. Zlikvidujte všechny nepřátele a dojděte k bráně. Královna zde počká, než se vám podaří ji otevřít (bránu, ne královnu). Jděte tedy po nejbližších schodech nalevo nahoru a popovídejte si se ženou. Vyskočte oknem a projděte dozadu - pomocí lana přeručkujte na druhou stranu. Najděte tlačítko otevírající bránu a dole pak dveře. Pokračujte dále až dojdete k mostu. Skočte do lodi, prohoďte pár slov a jděte po schodech nahoru, z balkónku střelte na páku v protějším okně. Vraťte se pro královnu. Pokračujte až k místu, kde bude pár dobrých vojáků - kousek před nimi se nachází v místnosti člověk, který vám velice pomůže. Zlikvidujte všechno nepřátelské a vlevo najdete vchod do hangáru.

Mos Espa
Budete hrát za Qui-Gona. Se skupinkou Jar Jar a královninou komornou Padmé se vydáte do města. Kromě pár písečných lidí si ničeho ani nevšímejte. Až se dostanete do města, všimněte si jeho uspořádání, hlavní bulvár je červená ulice, po pravé straně jsou černá a modrá ulice a vlevo je pak oranžová ulice. V lokále se dozvíte od závodníka, že by vám mohl pomoci Anakin. Jděte do modré ulice a v rohu uslyšíte prodejce, promluvte s ním a užijte Sílu - poví vám, kde najít Anakina. Pokračujte dále, najdete Padmé. Odtud zamiřte dolů do města do čtvrtě otroků. Na úplném konci najdete Shmi, Anakinovu matku, která vás k němu zavede. Ten pro změnu zavede vás k Wattovi, který by T-14ku měl mít. Cesta povede přes skládku, kde bude třeba především skákat. Až dorazíte k Wattovi, vyměňte cívku z Naboo za dva palivové výměníky. Na T-14 bude třeba peněz, které nemáte. Popovídejte si ještě s Anakinem a poté s Padmé. Promluvte si i s modrými sestrami, které vám poví o půjčce. Jděte odtud do modré ulice, kde u kšeftaře (slashing prices pořád vykřikuje) vyměňte palivové výměníky za mass coupler. Odtud se dejte do míst, kde jste potkali posledně Padmé a vejděte do dveří vedle zelené potvory - najdete Jar Jara. Vyjděte druhými dveřmi a popovídejte si p osléze s dámou (ehm) v červených šatech - bude chtít zachránit syna Tomo. Vraťte se k Wattovu obchodu a naproti němu jsou v rohu schody nahoru. Vyjděte po nich, protáhněte se bytem, přeručkujte a dalším bytem se dostanete až k druhému lanu. Přeručkujte po něm (pokud budete sestřeleni, zabijte útočníka, příště již budete mít pokoj) a zlikvidujte všechno v místnosti (dávejte pozor na vysunující se blastery). Když vyjdete ven, uvidíte velkou stvůru - zabijte ji. Mně se osvědčila metoda stoupnout si na bednu vedle schodů a sekat kolem sebe mečem - dříve či později příšera zhyne. V oné bedně najdete Tomo. Povede vás ven a po cestě ještě zlikvidujete generátor, který otevře dveře. Syn půjde k matce a vy získáte repulse booster. Pokračujte do modré ulice, kde pomozte lamentujícímu chlápkovi od chátry v jeho bytě. Proskočte dolů a zničte oba vetřelce. Obchodník se vám za to odvděčí držákem na motor. Jděte nyní do černé ulice, kde se nachází hospoda a v ní Sebulba - vyměníte zde držák motoru a repulse booster za servo control system. To doneste spolu s mass couplerem Anakinovi.

The Mos Espa Arena
Dojděte za modrým stvořením, které vám povědělo o penězích a Jabbovi, a nechejte se jí zavést kam až to půjde. Sami pak pokračujte dál až do propasti. Povídání s Jabbou je vcelku neplodné, stejně jde jen o to zabít Jabbova šampióna za 50 peggatů. Až se tak stane, pokračujte vytvořeným otvorem do baru. Jděte před kapelu a promluvte s chlápkem - je ožralý. Promluvte tedy na barmana a objednejte juri juice. Doneste ho chlápkovi a poté ještě jeden jeho kamarádovi. Tento vás zavede k Wattovi (neposlouche jte ho a stále jděte za ním). U Watta na balkónku vložte sázku a vraťte se do baru. Podél Jabbova trůnu se dostanete na tribunu a po mostku až k Podracerům. Jděte k Anakinovi, kterému ale někdo ukradne ignition capacitor. Pronásledujte ho - přivede vás po schodech do budovy na kopci. Uvnitř vás čeká lítá bitva, při které si budete kromě nepřítele muset dávat pozor i na děla (jsou tam dvě nebo tři). Seberte posléze kapacitor a doneste ho Anakinovi.

Encounters in the Desert
Tento level je velice rychlý, a i když ne příliš snadný, jeho splnění je otázkou dvou nebo tří minut. Jděte z města ven a zničte létající nesmysly. Když se budete snažit projít kaňonem, Darth Maul ho zatarasí. Budete s ním tedy muset bojovat. Po chvilce boje uteče. Jděte k sesuvu, odtlačte kámen ve druhé řadě a prosmýkněte se na druhou stranu. Druhá část boje s Maulem bude to, co vás nyní bude zajímat. Darth Maul nesmí zabít ani jednoho člena týmu, stejně jako zničit generátor. Doporučuji kombinovat metodu šavlování a použití Síly, podaří se vám tak Maula na nějakou dobu zdržet, zatímco zbytek skupiny dorazí k lodi. Až budete mít dojem, že se tak již stalo (asi minuta boje), vydejte se k lodi, level skončí.

Coruscant
Vtělte se do fyzické schrány kapitána Panaky, bude teď vaším svěřencem. Posbírejte tedy všechny zbraně, jděte k taxi, které bude ale zlikvidováno. Bleskurychle přeběhněte naproti a sjeďte do cestovní kanceláře.Projděte dveřmi až na nástupní platformu, kde jsou dva lidé. Člověk vpravo nabízí lístky za 100 kreditů, které získáte prodejem dalekohledu druhé osobě. Prodejce lístků sice cenu bude šroubovat nahoru, ale dohodnete se. Odtud rovnou k odbavovacímu robotovi, kterému dejte lístky. Bohužel, loď b ude zničena a tak budete muset řešit puzzle s bednami. V celé nádrži jsou celkem dvě pohyblivé bedny - v diagonále v rozích, jedna je však v modrém silovém poli. Posuňte tedy jednu bednu k rozbitému zábradlí a stiskněte první páku. Zruší se pole a vysune se výtah. Až indikátor zezelená, stiskněte páku opět a výtah sjede dolů. Nyní na něj můžete natlačit druhou bednu a pomocí páky výtah zvednout. První bednu posléze přisuňte k výtahu a vyšplhejte nahoru. Cesta dál nevede po zemi, proto dosuňte bednu na úroveň čáry u další páky a stiskněte právě toto tlačítko. Z bedny se pak dostanete na pojízdnou plošinu. Chvilku skoro nic neuvidíte, ale posléze se objevíte na křižovatce. Zabijte nepřátele a z dálky třetí zbraní sestřílejte všechny ucpávky na zdi. Přeskočte na římsu a stiskněte vevnitř zelené tlačítko. Pokračujte až do posledního okna, kde je sklad. Je možné odsunout dvě bedny a získat bonusy. Jděte dál a v obchodním centru jděte po schodech nahoru. Sjeďte levým výtahem dolů. Pozor na hordu nepřátel, až se jich zbaví te, v rohu místnosti se objeví další výtah. Následujte jej, v prostředí žebráků poznáte, co je to nouze. Bez výčitek je zabijte. Jelikož se zdá, že již cesta nikam nevede, stiskněte tlačítko a stoupněte si na zasunovací zeď, dostanete se o patro výše.Jděte do místnosti se dvěma panely a stiskněte nejdříve pravý a pak levý panel. Proběhněte doprava a na další křižovatce rovně. Shoďte bednu na vrcholu a najdete bílou kartu. Spusťte blokovací zeď a jděte doprava. Použijte bílou kartu. Z mrtvolky seberte vypadnuvší červenou kartu a dejte pozor na královnu. Nyní dojděte ke dveřím s červeným terminálem, vsuňte kartu a sjeďte dolů. Následuje martýrium s mostem. Stiskněte pravou páku, poté levou, přejděte po mostě, stiskněte levou páku a následně pravou. Zablokuje se východ, ale budete moct přejít k úplně první páce. Stiskněte ji a poté zatlačte i na druhou pravou páku. Bloky se odsunou a dveře budou otevřené. Posléze se ocitnete u zaheslovaných dveří - řekněte, že äCoruscant has lovely sunsets.ô a budete vpuštěni. Následuje další boss. Kdyby Panaka nebyl panák, dalo by se bojovat na úrovni, takto však bute bojovat jako zbabělec a sice metodou úprku se střelbou zbraní číslo 2 do zdí tak, aby se paprsky odrazily do nepřítele, pro přímý boj není bohužel Panaka přírodou obdařen a brzy by zahynul, nehledě na to, že lasery na bosse směřující bez problémů nepřítel vykrývá. Až boží bojovník zhyne, pokračujte dál až k plošince. Zatáhněte za páku.

Assault on Theed
V této úrovni budete hrát jak za Obi-Wana, tak za královnu Amidalu. Dojděte tedy do hangáru, kde najdete Darth Maula. Budete přepnuti do těla královny. Vybavte se čím můžete a v postranní levé uličce popovídejte s chlápkem, který také leccos přidá do vašeho arzenálu. Vydejte se nyní stále rovně. Panaka řekne, že je zde podezřele ticho - nařiďte mu, ať počká, zatímco se porozhlédnete. Do davu droidů navrhuji vhodit granát. Přejděte přes most a za neustále likvidace nepřátel dojděte k vratům. Opět bud ete Obi-Wan. Bojujte s Darth Maulem a když mu uberete asi polovinu života, uteče. Jděte za ním. Přepnete se však mezitím opět na královnu. Brána je otevřená, proto jí proběhněte až ke schodům a z okna poté kryjte Panaku. Poté s ním promluvte a jděte zadem. Ve skříňce najdete lékárničku, která se pravděpodobně bude hodit. Po mostě přejděte a zničte droidy, dojdete ke zraněnému vojákovi. Promluvte s ním a posléze s R2, otevře vám dveře, ve kterých můžete zničit generátor. Na nádvoří můžete jít do věze ní, pokud vám to stojí za to. Řekněte kapitánovi ať se postará o generátor se silovým polem a sami jděte co nejdál. Posléze následujte kapitána až do zahrad a na balkónek. A opět jste Obi-Wan a Druhá část boje s Darth Maulem je tu. Dejte pozor na to, aby nikdo nespadnul dolů. Až bude Maul vyčerpán, uteče. Pronásledujte ho, propadne se vám pod nohy cesta. Jděte tedy do druhé kruhové oblasti a vlevo jsou dveře vedoucí do dalšího levelu.

The Final Battle
Jděte doprava a promluvte se strážcem. V zadních pravých dveřích popadněte bednu a dotlačte ji do levé místnosti přímo pod zelené tlačítko. Otevře se tak průlez do místnosti, kde jsou drženi zajatci. Promluvte s nimi a dostanete bílou kartu. Prostřední dveře na chodbě nechejte raději zavřené, to, co obsahují, je příliš na to, jaké máte zbraně a hlavně kolik munice. Přesuňte se proto k velkým vratům a vlevo od nich je v rohu čtečka. Poté bude možné bránu otevřít a projít jí. Ale pozor, ani Obi-Wan na tom není nejlépe. Musí projít dveřmi a protáhnout se celým tím spletencem cestiček a kruhů. Jděte tedy kam až to půjde a vyjeďte nahoru. Přeskočte na kruh se silovým polem a vejděte do dveří. Na konci najdete tlačítko dezaktivující pole kolemtlačítko zhruba vprostřed cesty. Stiskněte jej a vysune se rampa. Pomocí toho je již možné přeskočit na druhou stranu. Ve dveřích najdete mnoho nepřátel a vedle tlačítka i health-pack. A už jsme opět královnou. Nyní nastane velice obtížná část - probojovat se všemi nepřáteli. Pomocí může být raketomet v prvních dveřích (otevírají se tlačítkem po levé straně na hlavní chodbě) či pár zbraní v místnosti rovněž na levé straně. Až se probijete na druhou stranu a získáte modrou kartu, projeďte ji v č tečce a otevřete modrou bránu. Objevíte halu. V druhých modrých dveřích najdete jednu bednu. Dotlačte ji až k výtahu. Druhou bednu natlačte přímo na výtah zhruba doprostřed zadní řady. Horní bednu poté shoďte na tu dolní a výsledek dotlačte k druhému sloupe vpravo, kde se nachází červená karta. Šup s ní do čtečky a hurá, další brána je otevřená, takže nyní je na řadě opět Obi. Sjeďte výtahem do prostředního patra a připravte se k vrcholnému výkonu - skoku na kruh pod kruhem s droidem. Až se tak stane, jděte kam až to jde a opět přeskočte na další kruh před a pod vámi. Je lépe skákat pokud je výtah zrovna dole. Každopádně, projděte dveřmi a stiskněte tlačítko u výtah. Ten vyjede nahoru. Odtud dvojitým skokem Přeskočte na plošinku vpravo a uvolněte tlačítko. nahoře naložte nově objevenou bednu na výtah a dolů s ní. Do strkejte ji na konec bludiště, kam máte přístup a pomocí ní vyskočte nahoru. Jste v ovládací místnosti. Nastavte ciferníky do těchto poloh (zleva doprava) : 9:00, 9:30, 3:00. Druhá sada má nastavení 9:30, 3:00, 9:30, 3:00, 9:30. Až toto nastavení provedete, vraťte se dolů a uvidíte, že prostředkem povede čistá cesta. Projděte jí a na druhém konci výtahem vyjeďte nahoru a opusťte dveřmi místnost. Královna má slovo. Zničte velký nápor nepřátel pomocí kanónu a jděte po schodech nahoru. Levými dveřmi se vytáhněte na římsu, po které dojděte do pravé místnosti. Přistupte k trůnu a zlikvidujte, co se dá. Než se dáte do řeči s Viceroyem, otevřete i dveře vedoucí k Panakovi. Teprve poté se dejte do debaty. Výsledkem bude 6 mrtvých droidů a Viceroyova kapitulace. Poslední změna na Obi-Wana - TEĎ. Vpravo od vás je výtah, na který musíte naskočit. Dá to práci, ale ne zase tak velkou. V prostředním patře vystupte a jděte přes dva kruhy se silovým polem až k dalšímu výtahu. Vyjeďte jedno patro a budete těsně u místa, kde Darth Maul a Qui-Gon bojovali. Najdete je v levých dveřích za sérií silových polí. Jde o to Darth Maula zabít nebo shodit do díry. V momentě, kdy se vám toto podaří, promluvte na Qui-Gona a budete mít další hru za sebou. KONEC.
Diskuze (1) Další článek: Cosmo´s Cosmic Adventure - přítel z jiné planety

Témata článku: , , , , , , , , , , ,