Star Wars Battlefront 2 naděluje

Majitelé xboxové verze populární akce Star Wars Battlefront 2 se mohou těšit na dárek, který jim vývojáři nadělí po stromeček. Konkrétně jde o balíček mini-addonů, které budou nyní poskytnuty zadarmo, později za zvláštní cenu necelých pěti dolarů.

  

První ze série addonů si budou moct uživatelé služby Xbox Live stáhnout již během tohoto týdne. Hráči se v něm dočkají mimo jiné zbrusu nové lokality – planety Kashyyyk. Nová mapa naplno využívá možnosti módu Hero Free-for-Al, v němž se střetávají nejslavnější postavy dějin univerza SW.

Druhý přídavek by měl přijít až v průběhu ledna. Přinese hratelné postavy Kita Fisto, Asaji Ventresse a čtyři nové multiplayerové mapy. Půjde však pouze o předělávky starých verzí map Arena, Cloud City, Citadel a Harbor, žádné zcela nové kousky se nechystají. Podstatnou informací je také zpoplatnění addonu. V případě zájmu budou muset hráči vytáhnout z peněženky částku 4.99 dolarů.

Související informace (Star Wars Battlefront 2)
Platforma: PS2, PSP, PC, Xbox,
Typ hry: 3D akce
Výrobce: Pandemic Studios
Distributor: LucasArts / Activision
Distributor v ČR: CD Projekt (
www.cdprojekt.cz)
Homepage:
http://www.lucasarts.com/games/swbattlefrontii/indexFlash.html

Zdroj: Homepage


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |