Star Wars: Battlefront 2 už v listopadu

Třetí epizoda Hvězdných Válek nedávno zaútočila na naše kina a vyvolala pravé filmové šílenství; promítací sály praskají ve švech, lístků je nedostatek a všichni se nemůžou dočkat, až uvidí poslední střípek z Lucasovy skládanky. Něco podobného nás čeká i na obrazovkách našich televizorů, potažmo monitorů – impérium George Lucase plánuje totiž i v odvětví her udělat takovou menší expanzi a pořádně provětrat hráčské peněženky. Naštěstí kvalita pomalu ale jistě střídá kvantitu, a tak se můžeme těšit na opravdové perly. Jednou takovou je i pokračování skvělého Battlefrontu, jehož první díl si u nás vykoledoval slušných 8/10.

  
Obrázky PC verze

Co by mělo být v Battlefront 2 nového? Především hodlají autoři vylepšit strukturu singleplayerových kampaní a konečně dopřát kvalitní herní prožitek i hráčům bez internetového připojení. Mise by na sebe měly tematicky navazovat, ale budou mezi nimi značné rozdíly, neboť bychom se měli dočkat těch nejdramatičtějších momentů ze všech šesti epizod. Dosud jsme ovšem nevěděli, kdy by hra měla vyjít. To je již však minulostí; Lucasarts dnes totiž oznámili, že Battlefront 2 vyjde 1. listopadu.

Zdroj: Lucasarts

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce