Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů - film roku je tady

Do oficiálního uvedení třetí epizody Hvězdných Válek do kin ještě sice zbývá několik dní, filmoví recenzenti už ale přesto měli možnost film vidět a na většině filmových webů už se se svými dojmy z Pomsty Sithů podělili. Ne náhodou se o 3. epizodě hovořilo jako o návratu Lucase a jako o tom nejlepším dílu celé série - a náhoda nebyla ani to, že stejně horlivě očekávána byla i stejnojmenná hra.

Ti, co film již viděli, v žádném případě nešetří superlativy. Kupříkladu Filmweb ve svých prvních dojmech z třetí epizody pětkrát udělil absolutní možné hodnocení. Jak to tak vypadá, budeme muset i my, hráči, opustit svá doupata a zajít si do kina. Pomsta Sithů totiž zatím jednoznačně aspiruje na titul trhák roku; naštěstí ale nejen po komerční stránce, ale i co do kvality zpracování.

Ti, kteří své pařanské domovy nehodlají v žádném případě opustit, se mohou těšit buď na naši recenzi, nebo mohou vyřešit problém skrze zmíněnou hru. Jednoznačně nejlepším řešením ale bude zajít si do kina. A nejlépe rovnou na premiéru, která se uskuteční 19. května.

Zdroj: Vlastní, Filmweb

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A