Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů - film roku je tady

Do oficiálního uvedení třetí epizody Hvězdných Válek do kin ještě sice zbývá několik dní, filmoví recenzenti už ale přesto měli možnost film vidět a na většině filmových webů už se se svými dojmy z Pomsty Sithů podělili. Ne náhodou se o 3. epizodě hovořilo jako o návratu Lucase a jako o tom nejlepším dílu celé série - a náhoda nebyla ani to, že stejně horlivě očekávána byla i stejnojmenná hra.

Ti, co film již viděli, v žádném případě nešetří superlativy. Kupříkladu Filmweb ve svých prvních dojmech z třetí epizody pětkrát udělil absolutní možné hodnocení. Jak to tak vypadá, budeme muset i my, hráči, opustit svá doupata a zajít si do kina. Pomsta Sithů totiž zatím jednoznačně aspiruje na titul trhák roku; naštěstí ale nejen po komerční stránce, ale i co do kvality zpracování.

Ti, kteří své pařanské domovy nehodlají v žádném případě opustit, se mohou těšit buď na naši recenzi, nebo mohou vyřešit problém skrze zmíněnou hru. Jednoznačně nejlepším řešením ale bude zajít si do kina. A nejlépe rovnou na premiéru, která se uskuteční 19. května.

Zdroj: Vlastní, Filmweb

Váš názor Další článek: E3: Pokemoni se vrací

Témata článku: , , , , , , , ,