Star Wars Jedi: Fallen Order odhalen, zahrajeme si ještě letos

Veleočekávaná herní novinka ze světa Star Wars dorazí v listopadu a zahrajeme si na nového hrdinu Cala. Zdá se, že hlavním mottem bude "Nevěř nikomu".

Respawn dnes na Star Wars Celebration předvedl první trailer k odhalení Star Wars Jedi: Fallen Order a při jeho sledování dozajista všem fanouškům Star Wars naskočila husí kůže. Klasická hudba, světelný meč a Síla. Nic z toho v první ukázce nechybí. Celá hra se má odehrávat v temných časech, kdy jsou Jediové loveni jako škodná a jejich odkaz je takřka mrtvý. I proto je pravděpodobně hlavním motem "nevěř nikomu". Na příběhu se podílí také někteří tvůrci Star Wars: Rebels a Star Wars: Clone Wars.

Cal je jedním z posledních členů řádu Jedi, kteří zbývají po vykonání Příkazu 66 a musí se neustále držet v ústraní, aby nevzbudil pozornost. Jediný, komu může věřit je Síla. A možná jeho droid BD1, který bude stát po vašem boku a jeho zkratka prý opravdu vznikla jako "buddy droid", což je v překladu něco jako droid kamarád. Jako další vám bude pomáhat rytířka Jedi, která s vámi ale prý nebude mít přímo vztah mistra s padawanem. 

Star Wars Jedi: Fallen Order slibuje důraz na příběh a inspiraci klasikami

Star Wars Jedi: Fallen Order slibuje důraz na příběh a inspiraci klasikami

Mezi vašimi nepřáteli naopak budou klasičtí storm troopeři, kteří by ale podle vývojářů neměli představovat příliš velkou výzvu, pokud zrovna nebudou ve velké skupince. Daleko tvrdí oříšek potom budou takzvaní purge troopeři, kteří už se objevili v komiksech a byli vytváření právě ve spolupráci s Marvelem. Tím největším nepřítelem ale zřejmě bude ještě výše postavený inkvizitor Second Sister. Dost možná hlavní záporák celé hry.

Z toho, co jsme se dozvěděli můžeme odhadovat, že půjde o akční titul, ve kterém souboje budou na denním pořádku a čekají nás bitky s davy nepřátel i souboje jeden na jednoho. Nepochybně se můžeme těšit i na RPG prvky, protože o světelném meči, který se v traileru ukázal nám tvůrci prozradili, že se v průběhu hry bude měnit a vyvíjet. Více ale sdělit nechtěli a dokonce zpochybnili, že jde o Calův meč. Všechny informace o něm by prý mohly být spoilery. Chybět nebude ani využití Síly v boji i při řešení puzzlů a skákacích pasáží.

Star Wars hra s otevřeným světem od EA byla zrušena

Star Wars hra s otevřeným světem od EA byla zrušena

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu 2019 na PC, PS4 i Xbox One a k předobjednávce dostanete kosmetické doplňky. Bude nabízet také deluxe edici, ve které budou záběry z tvorby hry a pohled tvůrců na ně. Nebudou chybět ani další doplňky a v případě, že tuto edici předobjednáte, dostanete všechny předobjednávkové bonusy jako u klasické verze hry.

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A