Star Wars Jedi: Fallen Order se nám představí už v dubnu

Konečně se dozvíme, co nás čeká v nové hře ze světa Star Wars.
Star Wars Jedi: Fallen Order se nám představí už v dubnu

Fanouškové Star Wars, jásejte! Po dlouhém čekání na oznámení dalšího titulu z milovaného sci-fi světa se nám konečně pořádně ukáže jeho nejnovější rozšíření, kterým bude hra Star Wars Jedi: Fallen Order. Pro představení novinky si v kalendářích poznačte datum 13. dubna, kdy se hra ukáže na Star Wars Celebration.

Na titulu pracuje studio Respawn, které má za sebou už značné úspěchy díky Titanfallu a čerstvě také díky battle royale hře Apex Legends. Podle spekulací, které se po oznámení práce na hře vyrojily by se měl příběh odehrávat pár let po ději Pomsty Sithů. Vývojáři sami oznámili, že půjde o období mezi třetí a čtvrtou epizodou Star Wars. Vžít bychom se měli do role padawana, který přežil rozkaz 66. Celá akce Star Wars Celebration se uskuteční v Chicagu mezi 11. a 15. dubnem.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A