Star Wars: Republic Commando - nové screenshoty

Star Wars: Republic Commando je first-person akce z prostředí Hvězdných válek pro PC a Xbox. Hra je rozdělena do třech kampaní, v nichž nás očekává 14 rozlehlých levelů, ve kterých zavítáme na známá i nová místa: planety Geonosis a Kashyyyk (domovská planeta Wookiee), lodě Separatist Core Ship a Republic Assault Ship. Děj SW: RC je zasazen mezi Episode II a Episode III.

Bojovat nebudeme sami, ale povedeme tříčlenný squad oddílu Republic Commandos. Vojáci Republic Commandos patří mezi elitu Clone Troopers. K obraně i útoku poslouží tucet zbraní, například DC-17m Interchangeable Combat Weapon System, DC-15s Sidearm Blaster Pistol, Trandoshan Slaver ACP Array Blaster, Geonosian Elite Beam Weapon. Z nepřátel narazíme na Super Battle Droids, Droidekas, Geonosian Drones a Warriors, Trandoshan Scavenger Droids a Trandoshan Mercenaries.
Co se týče náplně jednotlivých misí, těšit se máme mimo jiné na záchranné mise, infiltrační, sabotážní, průzkumné.

  

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce