Star Wars Rogue Squadron 2 – GameCube útočí

GameCube bude mít jako jeden z nástupních titulů vůbec nejlepší hru na motivy Hvězdných válek, jakou kdy svět viděl. Bez všech těch hloupostí z Epizody I, klasická série Star Wars doslova ožije v takovém provedení, jaké jsme neviděli ani v původní filmové trilogii, natož v nějaké hře.
Star Wars Rogue Squadron 2 – GameCube útočí
GameCube bude mít jako jeden z nástupních titulů vůbec nejlepší hru na motivy Hvězdných válek, jakou kdy svět viděl. Bez všech těch hloupostí z Epizody I, klasická série Star Wars doslova ožije v takovém provedení, jaké jsme neviděli ani v původní filmové trilogii, natož v nějaké hře.

Rogue Leader: Rogue Squadron 2 jsou skutečnými Hvězdnými válkami na konzoli. S titulem, jako je tento, nemůže nástup netrpělivě očekávaného mocného stroje nové generace od Nintenda zklamat. Tentokrát to nebude žádná hloupost, spíchnutá horkou jehlou (Battle For Naboo), tohle budou Star Wars kompletně s Lukem Skywalkerem, starými známými X-Wingy a Tie-Fightery, které si to spolu budou rozdávat v takových bitvách, jaké jim doposud žádný hardware neumožnil – desítky a desítky se jich budou potýkat nad Hvězdou smrti, která byla pro jednu úroveň hry kompletně znovu vytvořena podle původních návrhů a náčrtů pro film, s každou jednou věžičkou a dělem – a pochopitelně také s oblíbeným kaňonem, bojovat se bude i ve famózním oblačném městě, kterému se autoři videoher pro jistotu doposud vyhýbali. Jen se podívejte pořádně na screenshoty, jak neuvěřitelně detailně to vypadá. Když sedíte v kokpitu svého stroje, můžete použít jednu z analogových páček k otáčení hlavou a kromě dokonalého interiéru lodi si můžete prohlédnout všechno to dění kolem vás, které bude mnohem více velkolepé a opravdové, než tomu bylo doposud. O překonání nedávno vydaného úspěšného Star Wars Starfightera na PS2 nikdo nepochybuje.

Star Wars Rogue SquadronStar Wars Rogue Squadron

Factor 5 právě dokončují tento velkolepý projekt a slibují využití nesčetných technických možností nového hardware, které přivede na obrazovky podívanou, jakou jsme naposledy viděli v kině. Mezi sliby zazněl například ten o větším množství aktivních nepřátel na obrazovce, než se doposud objevilo v jakékoliv střílečce (velmi odvážné tvrzení), největších plavidlech, jaká jsme kdy měli možnost ve Star Wars hře ostřelovat (tomu bych věřil, stačí se podívat na obrázek X-Wingu míjejícího trysky křižníku) a přitom samozřejmé rychlosti a plynulosti navzdory celým oddílům X-Wingů rebelů bojujících v zuřivých přestřelkách s hejny stíhaček Impéria. Zkrátka demonstrace schopností GameCube, jak má být.

Hratelnost má zaručit i dokonale rozvržené ovládání s možností měnit formaci vašich wingmanů prostým poklepáním na směrové tlačítko, otevírání a zavírání X-křídel stiskem shiftu a nebo volného otáčení hlavou za letu, jak již bylo zmíněno.

Hra má sledovat příběhové linie klasické trilogie, zavést nás na oblíbená místa a do dobře známých významných bitev, v nichž budou účinkovat všichni oblíbení hrdinové a stroje. Zkrátka a dobře, Rogue Squadron vezme vše, díky čemu se klasika stala klasikou a oblékne to do takového hávu, že se fanoušci hodně zapotí s nošením papíru nebo železa do sběrny, aby si vydělali na konzoli, bez které nebudou moci dále žít.

Hvězdné války se nám vracejí tak, jak jsme se o nich ani neodvažovali snít. Těšíte se?

Star Wars Rogue SquadronStar Wars Rogue Squadron

Star Wars Rogue SquadronStar Wars Rogue Squadron

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Skvělá akční parodie Totally Accurate Battlegrounds dočasně zdarma

Skvělá akční parodie Totally Accurate …

Je to free, tak proč to nezkusit.

7.  6.  2018 |
Agony: přehnaně odporné (recenze)

Agony: přehnaně odporné (recenze)

Kdo ví, třeba každý z nás jednou skončí v pekle. A pokud to tam vypadá jako v Agony, rozhodně se nemáme na co těšit.

7.  6.  2018 | | 3 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 8 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |