Starcraft: Ghost míří na next-gen konzole

Prvního konzolového dílka od Blizzardů se jen tak nedočkáme. Společnost Blizzard totiž oznámila, že se více zaměří na next-gen konzole. Z toho důvodu dali k ledu jejich připravovanou hru Starcraft Ghost. V následujících měsících zhodnotí v Blizzardu technologii konzolí příští generace a rozhodnou se, jak nejlépe naložit s hrou, aby naplnila vysoká očekávání společnosti.

  

"Stejně jako ostatní, jsme byli ohromeni potenciálem konzolí příští generace a těšíme se na bližší prozkoumávání tohoto potenciálu," prohlásil ředitel a spoluzakladatel Blizzard Entertainment, Mike Morhaime, a dodal: "Kromě uvážení lepšího směru vývoje Starcraft: Ghost, nám toto opakovací období umožní položit lepší základy pro naše budoucí konzolové hry." Na další podrobnosti týkající se akční hry z oblíbeného prostředí Starcraft si budeme muset počkat.

Karel Kališ komentuje: V Blizzardu zřejmě nebyli absolutně spokojeni s tím, jak Starcraft: Ghost v současnosti vypadal, a proto onen zmiňovaný odklad. Jinak si nedokáži představit, proč zastavit práce na (snad) takřka dokončené hře. V Blizzardu jsou ale známi tím, že nevydají hru, dokud s ní nejsou absolutně spokojení. Takže další čekání, i když už pořádně únavné, bude jen ku prospěchu. Pokud tedy projekt neskončí jako stará adventura Warcraft Adventures, která po několika odkladech byla zrušena nadobro.

Související informace (Starcraft: Ghost):
Platforma: next-gen konzole
Žánr: Stealth akce
Výrobce hry: Blizzard (
http://www.blizzard.com/)
Vydavatel hry: Vivendi (
http://www.vugames.com/)
Homepage hry:
http://www.blizzard.com/ghost/
Předpokládané datum vydání: není známo

Zdroj: Worthplaying


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A