Staré hity nově v Namco Museum na PSP

Nebaví vás už nové hry, kterým jde jen o co nejlepší grafiku zatímco hratelnost pokulhává? Vzpomínáte často na ty největší herní pecky, jako je Pac-Man nebo Dig Dug a rádi by jste si je zahráli znovu? Nyní máte možnost v připravované hře Namco Museum Battle Collection, což je vlastně kolekce těch největších z herních klasik. Kromě 16 her v klasické podobě se dočkáte i 4  her nově přepracovaných.

      • Seznam her v NMBC: Pac-Man, Galaga, Galaxian, Rally-X, New Rally-X, Dig Dug, Xevious, Bosconian, Rolling Thunder, Mappy, Tower of Druaga, Dragon Buster, Grobda, Motos, Dig Dug 2 a King & Balloon
      • Vylepšené verze her: Pac-Man, Galaga, New Rally-X a Dig-Dug

Diky Wi-fi schopnostem PSP si můžete zahrát až se 4 kamarády, k dispozici bude i kooperční mód a sdílení hry. Pokud se tedy chcete vrátit do doby, kdy hry byly snadné na pochopení, ale obtížné k mistrovskému zvládnutí, počkejte si na vydání Namco Museum Battle Collection.

Doupě komentuje: Namco Muzeum je evidentně hlavně určeno pro pamětníky, kteří určitě zamáčknou nejednu slzu při vzpomínce na staré dobré časy. Ovšem tyhle hry si zachovaly vysokou hratelnost i po těch letech, takže se určitě pobaví i mladší generace, kterým třeba taková Galaga nic neříká. Můžeme to vlastně brat jako malou lekci herního dějepisu.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A