Starfield je za dveřmi. První hráči získají přístup už za pár hodin, většina až 6. září

Starfield je pro mnoho fanoušků po celém světě něco, na co se těšili dlouhou dobu. Nejen, že se jedná o gigantické RPG ve vesmíru, ale zároveň o první singleplayer RPG od Bethesdy za posledních deset let. Již máte možnost si celou hru hru dopředu stáhnout dopředu, abyste v den vydání nemuseli čekat. Velikost stahovaných souborů je na konzolích Xbox 126 GB a na PC 140 GB.

d4a9e220-e7b9-4533-a285-bccad84e8942

Jak můžeme vidět na mapce víše, předběžný přístup se spustí opravdu každou chvíli. K tomu, abyste získali přístup do hry dříve, je zapotřebí mít zakoupenou buď Prémiovou, nebo Constellation edici hry. Obě tyto edice jsou o něco dražší než ta Standard. Konkrétně Prémiová vás vyjde na 100€ a Constellation ještě o něco více na 300€. Samozřejmě si neplatíte pouze za předběžný přístup, ale například i za kosmetické předměty, digitální artbook nebo soundtrack. 

Přesný čas spuštění předběžného přístupu je ve všech zemích světa stejný, takže pokud nechcete žádné spoilery, je to pro vás výhodou. V našem časovém pásmu je konkrétní čas a datum vydání 1. září 2023 ve 2:00 ráno. Hráči, kteří nemají zakoupenou lepší edici si zahrají o pět dní později, 6. září 2023.

Váš názor Další článek: Recenze hry Red Dead Redemption. Sice je to ojetina za cenu nového vozu, ale pořád umí zabavit