Starship Troopers - služba znamená občanství!

Starship Troopers je název připravovaného titulu, jenž čerpá ze stejnojmenného filmu z roku 1997. V této first-person akci se v roli člena speciální jednotky Marauders postavíte proti hordám inteligentních brouků na planetě Klendathu. Stejně jako hrdinové zmíněného akčního snímku, i zde to nebude žádná procházka růžovým sadem a v masivních bitvách, jež rekonstruují ty z filmové předlohy ale i nabízejí nová prostředí, se utkáte s dvaceti typy nepřátel (Warrior, Hopper, Tank a další druhy s unikátními vlastostmi).

Zajímavé by mohlo být použití pestré škály zbraní a vybavení, jež mají příslušníci hvězdné pěchoty k dispozici. Když vynecháme klasickou dvojici útočná puška - brokovnice, nemůžeme již opomenout příruční atomovou bombu nebo jeden z mnoha bojových skafandrů. Celkem tuctový výčet pak doplňuje zmínka o různorodých misích v měnícím se prostředí, přičemž si zařádíme jak na obrovských bitevních polích, tak v úzkých až klaustrofobických tunelech.

Trochu problematické je však datum vydání, jenž bylo v minulosti několikrát posunuto. Starship Troopers jsme si původně měli zahrát již o prázdninách minulého roku, avšak záhy bylo vše odloženo na jaro 2005, aby se vzápětí projekt opět zpozdil. Nyní je předběžné datum vydání stanoveno na září 2005, doufejme tedy, že se této akce konečně dočkáme - konkrétně ve verzi pro PC, PS2 a Xbox.

Tak co, chcete snad žít věčně?!

Zdroj: Worthplaying

Diskuze (7) Další článek: Fahrenheit (Indigo Prophecy) - nové obrázky z místa činu

Témata článku: , , , ,