Startujeme!

Kde se vzalo, tu se vzalo, na Internetu se objevilo Doupě. Zajímá-li vás historie jeho vzniku a předsevzetí, se kterými vstupuje do života, přečtěte si tuto šéfredaktorovu promluvu.

Milí čtenáři,

začíná září posledního roku tohoto tisíciletí a na Internetu se objevuje nový herní časopis jménem Doupě. Mě jakožto jeho šéfredaktorovi přísluší příjemná povinnost vás seznámit s tím, jak Doupě vzniklo a co můžete na jeho stránkách očekávat.

Za myšlenkou časopisu stojí vizionář firmy Computer Press Jiří Hlavenka, který usoudil, že přišel čas vnést na českou internetovou herní scénu nový element. Slovo dalo slovo a postupně se začal formovat tým, který dnes přichází s první verzi Doupěte.

Chceme vám poskytovat fundované recenze počítačových her, návody, patche, cheaty, demoverze, recenze herního hardwaru a mnoho dalších zajímavých věcí, v neposlední řadě aktuální zpravodajství z herního světa. Zejména pro méně zkušené hráče jsme připravili obsáhlou sérii článků, která je uvede do tajů a zákoutí tohoto fascinujícího odvětví lidské zábavy. Dozvědí se zde, co to vlastně jsou počítačové hry, na jaké žánry se dělí a jak si pro hraní co nejlépe nakonfigurovat počítač. Každému pak může přijít vhod slovníček frekventovaných pojmů, které se v herní branži používají.

Doupě se chce (narozdíl od mnoha podobných tištěných i internetových periodik) profilovat jako časopis pro inteligentní a duševně vyspělé čtenáře. Nebude své čtenáře častovat pubertálními výlevy, samolibými tirádami a pravopisnými chybami – jsme si dobře vědomi, že hodně hráčů u nás již dospělo do pokročilejšího věku a chybí jim časopis, který by nebyl “od -náctiletých pro -náctileté”. Objektivní a přehledné informace poskytované zábavnou formou a snaha o co nejlepší servis, to jsou hesla, kterými se bude Doupě řídit.

Navštěvujte nás a pište nám, jak se vám Doupě líbí. Jsme teprve na začátku a odezva čtenářů je pro nás velmi důležitá. Věřím, že pokud vám počítačové hry nejsou zcela cizí, najdete pro sebe na Doupěti něco užitečného nebo zajímavého. Těším se na setkání s vámi na našich stránkách.

 

                                                      David Hanousek
                                                      Šéfredaktor Doupěte
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce