Startují velké akce na PlayStationu a Xboxu. Užívejte Days of Play

Společně s největším herním veletrhem letošního roku startují i velké slevové akce.

Days of Play

I když Sony se na letošním veletrhu E3 neukáže, tak jejich tradiční slevová akce Days of Play nebude chybět. V našich tradičních přehledech o slevách se zabýváme hlavně samotnými hrami, ale tentokrát přijde řeč i na hardware. Ještě než se do toho na plno pustíme, tak ještě je třeba upozornit, že tato akce probíhá u celé řady prodejců a ceny se tak mohou lehce lišit. Kde konkrétně Days of Play najdete, se dozvíte na oficiálních stránkách PlayStationu. Vše pěkně pohromadě najdete také na PS Store.

Pokud jste plánovali pořídit si předplatné PS Plus nebo už se vaše členství pomalu blíží ke konci, tak teď je ideální čas si ho prodloužit. Předplatné na rok vám po slevě vyjde na 1099 Kč. Alternativou je pak tříměsíční členství, které stojí 450 Kč. 

V akci najdete i samotné konzole. Krom klasické slimky a různých bundlu tam také najdete speciální Days of Play edici. Její barva se lehce liší od tradičního PlayStationu a cena se pohybuje kolem 8 000 korun. A pokud by vám k ní náhodou nestačil jeden ovladač, tak si můžete vybrat z několika různých druhů Dualshocku 4. Ceny ovladačů jsou 990 Kč.

Untitled-2.jpg
Spolu s akcí vyšla i speciální Days of Play edice PlayStationu 4

Dostalo se i na virtuální realitu. Kromě několika titulů pro PS VR si můžete za výhodnější cenu pořídit i samotný headset. Základní balení spolu s VR Worlds vás vyjde na 5 190 Kč. V některých obchodech pak můžete najít i další bundly. 

Hlavním tahákem by ale stále měly být samotné hry. Days of Play zahrnují i Days Gone, které vyšly docela nedávno. Rozhodně doporučujeme projít si nabídku PlayStation Hits. Tyto vybrané tituly už v základu stojí jen 500 korun a v rámci akce jejich cena ještě o pár stovek klesla. Najdete tam hry jako je Bloodborne, Ratchet & Clank nebo Uncharted

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

21.  1.  2020 | | 6 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 11 N/A