Startují velké akce na PlayStationu a Xboxu. Užívejte Days of Play

Společně s největším herním veletrhem letošního roku startují i velké slevové akce.

Days of Play

I když Sony se na letošním veletrhu E3 neukáže, tak jejich tradiční slevová akce Days of Play nebude chybět. V našich tradičních přehledech o slevách se zabýváme hlavně samotnými hrami, ale tentokrát přijde řeč i na hardware. Ještě než se do toho na plno pustíme, tak ještě je třeba upozornit, že tato akce probíhá u celé řady prodejců a ceny se tak mohou lehce lišit. Kde konkrétně Days of Play najdete, se dozvíte na oficiálních stránkách PlayStationu. Vše pěkně pohromadě najdete také na PS Store.

Pokud jste plánovali pořídit si předplatné PS Plus nebo už se vaše členství pomalu blíží ke konci, tak teď je ideální čas si ho prodloužit. Předplatné na rok vám po slevě vyjde na 1099 Kč. Alternativou je pak tříměsíční členství, které stojí 450 Kč. 

V akci najdete i samotné konzole. Krom klasické slimky a různých bundlu tam také najdete speciální Days of Play edici. Její barva se lehce liší od tradičního PlayStationu a cena se pohybuje kolem 8 000 korun. A pokud by vám k ní náhodou nestačil jeden ovladač, tak si můžete vybrat z několika různých druhů Dualshocku 4. Ceny ovladačů jsou 990 Kč.

Untitled-2.jpg
Spolu s akcí vyšla i speciální Days of Play edice PlayStationu 4

Dostalo se i na virtuální realitu. Kromě několika titulů pro PS VR si můžete za výhodnější cenu pořídit i samotný headset. Základní balení spolu s VR Worlds vás vyjde na 5 190 Kč. V některých obchodech pak můžete najít i další bundly. 

Hlavním tahákem by ale stále měly být samotné hry. Days of Play zahrnují i Days Gone, které vyšly docela nedávno. Rozhodně doporučujeme projít si nabídku PlayStation Hits. Tyto vybrané tituly už v základu stojí jen 500 korun a v rámci akce jejich cena ještě o pár stovek klesla. Najdete tam hry jako je Bloodborne, Ratchet & Clank nebo Uncharted

Váš názor Další článek: Autoři umělecké adventury RiME představují nový horor GYLT

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,