Šťastné a veselé Vánoce přeje redakce Doupěte!

Skvělé prožití svátků, kupu her a parádní výhled do roku 2019!

Rok se s rokem sešel a opět tu máme vánoční svátky, které znamenají nejen pohodu a klid u vánočního stromku s rodinou, ale také pohodové dohánění herních restů, než se na nás snese další skvělý herní rok a my opět zapomeneme na štosy nedohraných her v knihovně Steamu.

Na rozdíl od ostatních oslav v roce jsou však Vánoce především rodinným svátkem, takže si dopřejte dostatek času mimo monitor a milovanou konzoli, na kterou budete mít dost elánu i po novém roce. Během svátků vás samozřejmě budeme i nadále zásobovat zajímavými články a událostmi z herního světa, těšit se můžete i na roční souhrny a výhledy na to nejzajímavější, co nás čeká v roce nastupujícím. A že toho bude. 

77247-full_funny-christmas-desktop-backgrounds.jpg

Celou redakcí našim věrným čtenářům přejeme především pohodové prožití Vánoc, kupu dárků, které jste si opravdu přáli, a dostatečně odolný žaludek, ať se do toho herního křesla po pár týdnech všichni v klidu vejdeme. A klidně se podělte, co dostanete zítra pod stromeček! 

 

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok vám přeje redakce Doupěte!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce