Šťastné a veselé Vánoce přeje redakce Doupěte!

Skvělé prožití svátků, kupu her a parádní výhled do roku 2019!

Rok se s rokem sešel a opět tu máme vánoční svátky, které znamenají nejen pohodu a klid u vánočního stromku s rodinou, ale také pohodové dohánění herních restů, než se na nás snese další skvělý herní rok a my opět zapomeneme na štosy nedohraných her v knihovně Steamu.

Na rozdíl od ostatních oslav v roce jsou však Vánoce především rodinným svátkem, takže si dopřejte dostatek času mimo monitor a milovanou konzoli, na kterou budete mít dost elánu i po novém roce. Během svátků vás samozřejmě budeme i nadále zásobovat zajímavými články a událostmi z herního světa, těšit se můžete i na roční souhrny a výhledy na to nejzajímavější, co nás čeká v roce nastupujícím. A že toho bude. 

77247-full_funny-christmas-desktop-backgrounds.jpg

Celou redakcí našim věrným čtenářům přejeme především pohodové prožití Vánoc, kupu dárků, které jste si opravdu přáli, a dostatečně odolný žaludek, ať se do toho herního křesla po pár týdnech všichni v klidu vejdeme. A klidně se podělte, co dostanete zítra pod stromeček! 

 

Veselé Vánoce a Šťastný nový rok vám přeje redakce Doupěte!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A