SteelSeries uvádí nové myši Rival 650 a Rival 710

Nové myši, nové možnosti! Steelseries rozšiřuje své řady.

Společnost SteelSeries uvádí na trh několik nových herních periférií - bezdrátovou myš Rival 650 s rychlým nabíjením a pokročilou přenosovou technologií Quantum Wireless 2.4 GHz. Novinkou v portfoliu je také model Rival 710, umístěný ve stejném těle jako předchůdce Rival 700, ale s inovacemi včetně nového TrueMove3 senzoru.

Jsme opravdoví inovátoři v odvětví bezdrátových herních myší. Integrujeme funkce, které nikdy v dané kategorii nebyly k dispozici, jako je přesnost senzoru TrueMove3+ a rychlonabíjecí technologie,“ říká Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO, a dodává: „Rival 650 je herní myš navržená pro soutěživé hráče, kteří chtějí skloubit nejpřesnější dostupný senzor a možnost technického a fyzického přizpůsobení.“

SteelSeries Rival 650 Wireless

SteelSeries Rival 650 Wireless je první bezdrátovou myší výrobce s duálním senzorem  SteelSeries TrueMove3+, který využívá bezdrátového systému Quantum Wireless 2.4 GHz s frekvencí 1000 Hz, poskytující velmi nízkou odezvu 1 ms pro zajištění pevného a konzistentního bezdrátového připojení. Nová myš je také první, která zvládá rychlé nabíjení. Pokud je připojena k USB portu podporujícímu rychlé nabíjení, tak v závislosti na nastaveném režimu podsvícení dokáže za 5 minut nabíjení dosáhnout na více než 3 hodiny hraní, za 15 minut pak na více než 10 hodin hraní.

SteelSeries_Rival650_Wireless_Top_Weights.jpg

Myš navazuje na předchůdce a nabízí inovativní přizpůsobení hmotnosti. Umístění závaží po obou bocích myši umožňuje uživateli vyladit střed působení gravitace díky 256 různých kombinací. Toto vylepšení zajistí perfektní rovnováhu pro každý styl držení myši. Součástí je osm 4g závaží.

Hlavní TrueMove3 senzor disponuje 12 000 CPI, 350 IPS a ultra nízkou latencí s vysokou přesností snímání pohybu bez nechtěného efektu jitteru. Sledování pohybu „jedna k jedné“ (1-to-1) v hodnotách od 100 do 12 000 CPI přináší skutečný výkon pro eSport. Vlastní navržený TrueMove3 SROM dramaticky snižuje reakční dobu a značně zvyšuje přesnost.

SteelSeries_Rival650_Wireless_Persp.jpgSteelSeries_Rival650_Wireless_Persp_Weights.jpgSteelSeries_Rival650_Wireless_Side_L.jpg

Druhý senzor umožňuje hráčům pohybovat se myší nad podložkou, resp. nastavit vzdálenost od podložky, kdy senzor stále sleduje její pohyb a kdy se „vypne“. Tím eliminuje nechtěné pohyby hráčů při zvednutí myši. Senzor je vybaven maximálně přesnou lineární optickou detekcí od 0,5 do 2 mm.

Myš je kompatibilní se zdarma dodávaným softwarem SteelSeries Engine využívající několik exkluzivních aplikací pro nastavení RGB podsvícení, propojující komunikační službu Discord a dalšími tzv. Game Sense aplikacemi pro notifikace a interakci s herními událostmi.

SteelSeries Rival 650 je dostupná celosvětově za 129,99 euro s DPH.

SteelSeries Rival 710

I tento model navazuje na předchůdce Rival 700, který byl první modulární myší s OLED displejem a hmatovou zpětnou vazbou. Design zůstává stejný, vylepšení se dočkal senzor. SteelSeries Rival 710 nabízí výkonný a přesný snímač TrueMove3 a vysokou odolnost spínačů až 60 milionu kliknutí. Rival 710 není jen vstupní zařízení, hráči ji mohou cítit v průběhu hry a pomáhá jim v kritických chvílích. K dispozici je nastavení každého aspektu od typu výstrahy po intenzitu a různé druhy vibrací.

SteelSeries_Rival710_Top.jpg

OLED displej a integrace SteelSeries Engine poskytují plný přístup k rychlému nastavení včetně nových typů přizpůsobení. Hráči jsou skrze displej schopni nastavit citlivost, namapovat jednotlivá tlačítka a profily. Přes SteelSeries Engine pak ozvláštní displej svoji herní přezdívkou, týmovým logem, GIF obrázkem nebo notifikací s kompatibilní aplikací, jako je Discord nebo Dota 2.

SteelSeries_Rival710_HERO.jpgSteelSeries_Rival710_Persp.jpgSteelSeries_Rival710_Side_L.jpg

SteelSeries Rival 710 je dostupná za 109,99 euro s DPH.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další vylepšováky

Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další …

Ne každý z nás má na to stát se tím nejlepším z nejlepších. Co když ale k úspěchu existuje zkratka?

10.  1.  2021 | |24 N/A
Miroslav Werner
TémaBezpečnost
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma