Stolen - vykradený Thief a Splinter Cell

Nepříliš početný žánr stealth akcí by letos měl doplnit připravovaný titul Stolen, na kterém pracuje začínající firma Blue 52 ve spolupráci s Hip Interactive. Hra je v přípravě více než dva roky a zatím to vypadá, že by si měla vzít to nejlepší z titulů Splinter Cell a Thief.

   

Ve Stolen se vžijeme do role moderní zlodějky, se kterou budeme vykrádat nejrůznější vládní budovy, muzea či domy zámožných mafiánů. Zatímco v Thiefovi jsme využívali pouze svůj věrný obušek a skrývali se ve stínech, ve Stolen se dočkáme i všemožných technických udělátek, které by záviděl i Sam Fisher. Nejrůznější překážky, včetně chytrých nepřátel, budete překonávat pomocí maskovacího zařízení, vystřelovacího háku či termálního vidění.

   

Navíc, hlavní hrdinka bude oplývat i akrobatickou zručností, a tak by neměl být větší problém se všemi úrovněmi doslova proplížit. V souvislosti s tím, však působí trochu komicky vyjádření autorů, kteří se holedbají nervy drásajícím napětím; nevíme jak vy, ale mít takové vybavení ve skutečnosti, tak jdeme vykrást i Pentagon. Hra by měla vyjít někdy během března, a to jak pro PC, tak pro Xbox a PS2. Zatím pro vás máme nachystané čerstvé screenshoty, dokazující technickou vyspělost projektu.

   

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole