Stormregion připravují novou strategii

Nejhorší obavy lidstva byly naplněny – fosilní paliva, pitná voda a další přírodní zdroje byly vyčerpány. Rasa obývající planetu Zemi čelí těžké krizi, a tak se prezidium národních korporací (všechny země světa se v třiadvacátém století sjednotily do jednoho celku) rozhodně vrazit nemalé finanční prostředky na výzkum vesmíru, kde by se mohly nějaké ty nové zdroje najít. Co čert nechtěl, nenechaví lidé při svém bádání narazí na velmi agresivní mimozemskou civilizaci, která nesmírně ráda válčí...

Příběh to věru není nikterak originální, ale tvůrci se alespoň dušují, že se dočkáte neočekávaných zvratů – dokonce si jím budete moci projít dvěma odlišnými směry (frakcemi). A vzhledem k tomu, že těmi „tvůrci“ není nikdo jiný než pánové ze Stormregionu, tak se docela i těšíme. Ostatně tituly jako S.W.I.N.E či Codename: Panzers mluví za své. Mytran Wars se žánrově řadí mezi strategie, v níž se vaším denním chlebem stanou rozličné mise odehrávající se v hlubokém vesmíru. Na své si přijdou jak příznivci zkoumání nových technologií, tak i zarytí bojovníci.

Bitvy se odehrávají v povedeném trojrozměrném kabátku plném efektů a volně se pohybující kamerou, což jistě ocení nemalý počet z vás. Za zmínku stojí také fakt, že kromě umělé inteligence budete moci využít i několik multiplayerových módu.

MytranWars_012.jpg MytranWars_013.jpg
MytranWars_014.jpg MytranWars_016.jpg

 

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: PSP
Žánr: Strategie
Výrobce: Stormregion

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |