Stormregion připravují novou strategii

vytisknout velikost písma

Nejhorší obavy lidstva byly naplněny – fosilní paliva, pitná voda a další přírodní zdroje byly vyčerpány. Rasa obývající planetu Zemi čelí těžké krizi, a tak se prezidium národních korporací (všechny země světa se v třiadvacátém století sjednotily do jednoho celku) rozhodně vrazit nemalé finanční prostředky na výzkum vesmíru, kde by se mohly nějaké ty nové zdroje najít. Co čert nechtěl, nenechaví lidé při svém bádání narazí na velmi agresivní mimozemskou civilizaci, která nesmírně ráda válčí...

Příběh to věru není nikterak originální, ale tvůrci se alespoň dušují, že se dočkáte neočekávaných zvratů – dokonce si jím budete moci projít dvěma odlišnými směry (frakcemi). A vzhledem k tomu, že těmi „tvůrci“ není nikdo jiný než pánové ze Stormregionu, tak se docela i těšíme. Ostatně tituly jako S.W.I.N.E či Codename: Panzers mluví za své. Mytran Wars se žánrově řadí mezi strategie, v níž se vaším denním chlebem stanou rozličné mise odehrávající se v hlubokém vesmíru. Na své si přijdou jak příznivci zkoumání nových technologií, tak i zarytí bojovníci.

Bitvy se odehrávají v povedeném trojrozměrném kabátku plném efektů a volně se pohybující kamerou, což jistě ocení nemalý počet z vás. Za zmínku stojí také fakt, že kromě umělé inteligence budete moci využít i několik multiplayerových módu.

MytranWars_012.jpg MytranWars_013.jpg
MytranWars_014.jpg MytranWars_016.jpg

 

Zdroj: Worthplaying
Dostupné pro: PSP
Žánr: Strategie
Výrobce: Stormregion

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |
9 Wii U her, které bychom si rádi zahráli na Nintendo Switch

9 Wii U her, které bychom si rádi zahr…

Největším problémem konzole Nintendo Switch je určitě malý počet titulů. Kvůli menšímu výkonu zkrátka neutáhne stejné tituly jako Xbox One a PS4. Každopádně Switch svým výkonem předčí Wii U, na kterém vyšlo mnoho skvělých her. Vybrali jsme 9 her z Wii U, které bychom si na Switch rádi zahráli.

3.  8.  2017 | | 5 N/A