Strategie Age of Empires 4 se dočká nových herních režimů, žebříčků a dalších inovací

Do hry by se také měly podívat rovnou celé sezóny obsahu.

Do historické strategie Age of Empires IV míří celá řada nového obsahu v čele s editorem a modifikacemi, čehož by se hráči měli dočkat už teď na jaře. 

Spolu s editorem a modifikacemi dorazí také celá řada tutoriálů, které pomohou hráčům si novinky osahat a naučit se s nimi pracovat. Dočkat bychom se měli také Ranked 1v1 žebříčku a celé řady vylepšení, ať už technického nebo obsahového rázu. 

To vše bude zabaleno do první sezóny. Hra se má celkově začít dělit na různorodé sezóny, kde každá přinese nový obsah a další inovace. 

age_of_empires_4_roadmap.png
Váš názor Další článek: Microsoft pozastavil v Rusku prodej všech svých produktů a služeb včetně Xboxu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru