Strategie Civilization VI vítá nové vůdce. Je mezi nimi Julius Caesar nebo Abraham Lincoln

V rámci velkolepých strategií se studiu Firaxis zadařilo i s šestou Civilizací. Ani 6 let po vydání s ní ale nehodlají skončit. V rámci nového Leaders Passu vyjde 6 DLC, které značně rozšíří výběr vůdců vašich národů. Jeho první část jménem Great Negotiators je k dispozici už dnes. Tady najdete Abrahama Lincolna, prezidenta Spojených států, spolu se sultánem Saladinem z Arábie a Nzingou Mbande, která je královnou Konga. K nim se přidá navíc i Julius Caesar, kterého dostanete po propojení hry s vaším 2K účtem. 

Všechny části Leaders Passu by měly vyjít do konce března příštího roku. Celkově přibyde 12 zbrusu nových lídrů a 6 "nových pojetí klasických vůdců". Těžko říct, co si pod tím představit, ale pravděpodobně půjde o již známé tváře s odlišnými vlastnostmi. 

Kromě výše jmenovaných se v budoucích DLC můžete těšit třeba na Tokugawu z Japonska, Ramsese z Egypta nebo anglickou královnu Alžbětu I. Kompletní přehled nových vůdců najdete už nyní na Steamu. Pokud ale budete chtít nový obsah využít, musíte pro hraní mít všechna předchozí velká rozšíření jako Gathering Storm nebo Rise & Fall. 

Také je docela zvláštní, že zatím Leaders Pass vyjde jen na PC a mobilní platformy, i když Civilization VI vyšla i na konzole. Za zmínku jistě stojí i to, že pokud jste si pořídili verzi Civilization VI Anthology, tak za nový obsah nebudete muset platit nic navíc. 

Váš názor Další článek: Recenze hry The Dark Pictures: The Devil in Me. Pozvánka do domu sériového vraha

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Strategie The Settlers: New Allies odhalila datum vydání. Vyjde i na konzole a český překlad nemá chybět

Pokračování série The Settlers už jsme tady měli mít dlouhou dobu. Ubisoft ale nakonec celý projekt značně předělal a výsledek nám předvedl s novým videem.

Martin Nahodil
The Settlers: New AlliesDatum vydání
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách