Strategie na motivy kultovní Hvězdné Pěchoty se odkládá na léto

Počkáme si o pár měsíců déle.

Už teď v březnu jsme se mohlo pustit do nervydrásajících bojů ve strategii na motivy legendární Hvězdné Pěchoty. Starship Troopers: Terran Command se ale odkládá a nové datum vydání zní 16. června 2022

"Víme, že mnohé fanoušky toto oznámení naštve a omlouváme se. Opravdu ale cítíme, že pár měsíců navíc nám pomůže titul dodatečně vypiplat a opravdu všechny zbývající chyby, což bude mít velký vliv na výsledek," píše se v oficiálním oznámení. "Chceme hráčům nabídnout vyšperkovanou akční záležitost a je pro nás velmi důležité, aby si ji fanoušci užili hned první den."

Hru vyvíjí studio The Aristocrats a láká především pořádnou příběhovou kampaní, 21 misí, a propojení s filmovou předlohou. 

Váš názor Další článek: Casey Hudson chystá novou hru. Ve vývoji je multiplatformní sci-fi

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru