Strategie Total War: Medieval II se na jaře podívá i na iOS a Android

Série Total War je stále jednou z nejoblíbenějších v žánru strategií. Kromě nového dílu Warhammeru se chystá i další port pro mobily.

Není to poprvé, co se starší díl ze série Total War podívá na mobilní zařízení. Už nyní na nich můžete najít Rome: Total War. Letos se k němu přidá Medieval II, o jehož port se stará studio Feral Interactive, které má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Na Android a iOS se v minulosti díky nim dostal nejen Rome, ale také třeba Alien: Isolation nebo XCOM 2. 

Sega s tímto portem slibuje plnohodnotnou hru bez kompromisů. Dotykové ovládání by mělo být zpracováno ve stejném stylu jako v případě Rome: Total War. Medieval II patří mezi ty oblíbenější díly série, takže si jistě najde hráče i na nových platformách. Mimo to také díky tomu, že podobně velkých strategií na mobilech moc nenajdete. 

Zatím neznáme konkrétní datum vydání. Sega s oznámením pouze uvedla, že na Android i iOS Total War: Medieval II dorazí v průběhu letošního jara.

Zdroj: Eurogamer.net

Váš názor Další článek: Call of Duty se dle spekulací stane exkluzivitou Xboxu. Na PlayStation se podívají jen některé hry Activisionu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,