Streamer Ninja už bude pouze na Mixeru, vydělá tak desítky milonů

Snaha přilákat hráče exkluzivním obsahem se už vyplatila nejedné službě se seriály a filmy, Epic Games Store a teď se na podobný krok chystá i Microsoft.
Streamer Ninja už bude pouze na Mixeru, vydělá tak desítky milonů

Zavádění nové platformy na poli již zavedených služeb není nikdy jednoduché a vyžaduje to přijít s něčím, co jinde nenajdete. Takové myšlenky se chytil v poslední době především Epic Games Store, který agresivní politikou exkluzivních titulů získal už velké možství hráčů, kteří původně stahování nového klienta silně odporovali.

Šestnáctiletý kluk vyhrál největší turnaj ve Fortnite. Získal 3 miliony dolarů

Šestnáctiletý kluk vyhrál největší turnaj ve Fortnite. Získal 3 miliony dolarů

Teď se o podobné vyloupení obsahu snaží i Microsoft, který získal rovnou tu největší rybu v celém oceánu herních streamerů. Ninja je dlouhodobě nejpopulárnějším streamerem Fortnite a kromě nejednoho ocenění a také třeba smlouvy na vysílání Apex Legends si nyní vysloužil možnost podepsat s Microsoftem dohodu, podle které bude vysílat exkluzivně na platformě Mixer a jeho Twitch kanál tak od nynějška už žádný další obsah nedostane. 

O exkluzivní práva se prý snažil i YouTube Gaming a Twitch a nabídky se pohybovaly mezi padesáti a sty miliony dolarů za výhradní práva na Ninjův obsah. Při příležitosti oznámení své nové kapitoly Ninja také vypustil na YouTube nové video o svém odchodu z Twitche, na které se můžete podívat výše.

Nejnovější komentáře