Střílečka Void Bastards vyjde už koncem tohoto měsíce

Komiksově stylizovaná střílečka Void Bastards s unikátním zpracováním se chystá přinést nový zážitek, který bude podobný legendám žánru.
Střílečka Void Bastards vyjde už koncem tohoto měsíce

Na konci minulého roku oznámili vývojáři z Blue Manchu, že chystají novou střílečku se svěžím designem, která nabídne  vesmírnou řež plnou taktického uvažování a drsných soubojů v komiksovém hávu. Teď nám konečně oznámili také datum vydání, které je naplánované už na 29. května. 

Taktická střílečka Void Bastard pro PC a Xbox One odhalena

Taktická střílečka Void Bastard pro PC a Xbox One odhalena

Vývojáři slibují, že se chtějí inspirovat tím, co jsme zažili například v Biosohcku nebo System Shocku 2, a není divu. Jeden z vedoucích vývoje, Jonathan Chey, totiž na obou slavných titulech pracoval. "Miluji hloubkovou simulaci, kterou System Shock 2 a Bioshock nabízí. Nejsou to jenom střílečky, ve kterých prostě hrou proběhnete. Chtěl jsem, aby bylo možné zažít stejnou zkušenost, aniž byste museli hrát tutéž hru pořád dokola. A zabalit střílečku do strategického kabátku se ukázalo jako skvělá cesta," řekl Chey.

Viod Bastards vás bude nutit přežívat složité situace, vyrábět potřebné předměty a prodírat se nehostinnými zákoutími vesmírného vězení Void Ark. Budete mít omezené množství nábojů i místa v inventáři a přežití tak rozhodně nebude žádný med. Čeká vás jedno důležité rozhodnutí za druhým. Hra vyjde na PC a Xbox One.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A