Stroh-Stress – prasátko farmářem

O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.
Stroh-Stress – prasátko farmářem
O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.

Stroh-Stress je zajímavá hra. Je ve své podstatě tak trochu úchylná, protože znám jen málo her, ve kterých se vžijete do role zvířete a což pak ještě do malého, obtloustlého, růžovoučkého prasátka, které je navlečeno do zelené čepičky, kalhot téže barvy a černých holínek. Je toto vážně normální? Musím říci, že autoři mají opravdu velkou představivost nebo jsou dokonalí blázni.

Stroh StressStroh Stress

Váš úkol ve hře je celkem prostý a pochopí ho i malé dítě, proto jistě chápete, komupak je tato hra asi primárně určena – spíše dětem. Máte zde po dobu 90 sekund asistovat vašemu majiteli, nazvěme ho pracovně třeba farmář Lojza, který stojí korbě svého auta a hází vám dolů otepi slámy, jež vy jako pořádný čuník hned skládáte na pojízdný pás vedoucí do stodoly, kde bude tato sláma zpracována. Vy tedy pobíháte okolo auta ve snaze nachytat co nejvíce těchto otýpek, za což získáváte body. Ale náš farmář Lojza je někdy pěkně nepořádný a tak vám občas mezi slámu hodí i jiné věci jako například lahvička s jedem, stará dýně nebo stará, již nepoužitelná otep slámy. Těmto věcem se samozřejmě musíte vyhýbat, neboť při kontaktu s nimi budete na chvíli omráčeni a váš drahocenný čas vám bude ubíhat a ubíhat. Ale abychom Lojzu jen nepomlouvali, není zas tak nepořádný, jak se může na první pohled zdát, občas vám hodí i nějakou věc, která vám může pomoci vylepšit vaše skóre. Čas od času proti vám vyběhne ze stodoly divoké prase, kterému se také musíte vyhnout, nejlépe výskokem do vzduchu.

Stroh StressStroh Stress

Po technické stránce je hra spíše průměrná, ve hře je všehovšudy jen jedna herní obrazovka a navíc vy se budete pohybovat tak je po jedné její polovině ani to ne. To má za následek, že hra začne býti po nějaké době stereotypní a nudná. Z toho důvodu ji lze opravdu doporučit těm nejmladším hráčům, protože těm starším toho Stroh-Stress moc nedá.

Homepage: www.raiffeisen.com.

Download (1,5 MB) zde; VypalCD zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sedn…

Parta kamarádů, velký gauč, jedna obrazovka. Mysleli jste si, že gaučový multiplayer už je mrtvý? Kde že. Stačí dobře hledat a my jsme to udělali za vás.

21.  7.  2018 | | 2 N/A