Stroh-Stress – prasátko farmářem

O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.
Stroh-Stress – prasátko farmářem
O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.

Stroh-Stress je zajímavá hra. Je ve své podstatě tak trochu úchylná, protože znám jen málo her, ve kterých se vžijete do role zvířete a což pak ještě do malého, obtloustlého, růžovoučkého prasátka, které je navlečeno do zelené čepičky, kalhot téže barvy a černých holínek. Je toto vážně normální? Musím říci, že autoři mají opravdu velkou představivost nebo jsou dokonalí blázni.

Stroh StressStroh Stress

Váš úkol ve hře je celkem prostý a pochopí ho i malé dítě, proto jistě chápete, komupak je tato hra asi primárně určena – spíše dětem. Máte zde po dobu 90 sekund asistovat vašemu majiteli, nazvěme ho pracovně třeba farmář Lojza, který stojí korbě svého auta a hází vám dolů otepi slámy, jež vy jako pořádný čuník hned skládáte na pojízdný pás vedoucí do stodoly, kde bude tato sláma zpracována. Vy tedy pobíháte okolo auta ve snaze nachytat co nejvíce těchto otýpek, za což získáváte body. Ale náš farmář Lojza je někdy pěkně nepořádný a tak vám občas mezi slámu hodí i jiné věci jako například lahvička s jedem, stará dýně nebo stará, již nepoužitelná otep slámy. Těmto věcem se samozřejmě musíte vyhýbat, neboť při kontaktu s nimi budete na chvíli omráčeni a váš drahocenný čas vám bude ubíhat a ubíhat. Ale abychom Lojzu jen nepomlouvali, není zas tak nepořádný, jak se může na první pohled zdát, občas vám hodí i nějakou věc, která vám může pomoci vylepšit vaše skóre. Čas od času proti vám vyběhne ze stodoly divoké prase, kterému se také musíte vyhnout, nejlépe výskokem do vzduchu.

Stroh StressStroh Stress

Po technické stránce je hra spíše průměrná, ve hře je všehovšudy jen jedna herní obrazovka a navíc vy se budete pohybovat tak je po jedné její polovině ani to ne. To má za následek, že hra začne býti po nějaké době stereotypní a nudná. Z toho důvodu ji lze opravdu doporučit těm nejmladším hráčům, protože těm starším toho Stroh-Stress moc nedá.

Homepage: www.raiffeisen.com.

Download (1,5 MB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A