Stroh-Stress – prasátko farmářem

O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.
Stroh-Stress – prasátko farmářem
O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.

Stroh-Stress je zajímavá hra. Je ve své podstatě tak trochu úchylná, protože znám jen málo her, ve kterých se vžijete do role zvířete a což pak ještě do malého, obtloustlého, růžovoučkého prasátka, které je navlečeno do zelené čepičky, kalhot téže barvy a černých holínek. Je toto vážně normální? Musím říci, že autoři mají opravdu velkou představivost nebo jsou dokonalí blázni.

Stroh StressStroh Stress

Váš úkol ve hře je celkem prostý a pochopí ho i malé dítě, proto jistě chápete, komupak je tato hra asi primárně určena – spíše dětem. Máte zde po dobu 90 sekund asistovat vašemu majiteli, nazvěme ho pracovně třeba farmář Lojza, který stojí korbě svého auta a hází vám dolů otepi slámy, jež vy jako pořádný čuník hned skládáte na pojízdný pás vedoucí do stodoly, kde bude tato sláma zpracována. Vy tedy pobíháte okolo auta ve snaze nachytat co nejvíce těchto otýpek, za což získáváte body. Ale náš farmář Lojza je někdy pěkně nepořádný a tak vám občas mezi slámu hodí i jiné věci jako například lahvička s jedem, stará dýně nebo stará, již nepoužitelná otep slámy. Těmto věcem se samozřejmě musíte vyhýbat, neboť při kontaktu s nimi budete na chvíli omráčeni a váš drahocenný čas vám bude ubíhat a ubíhat. Ale abychom Lojzu jen nepomlouvali, není zas tak nepořádný, jak se může na první pohled zdát, občas vám hodí i nějakou věc, která vám může pomoci vylepšit vaše skóre. Čas od času proti vám vyběhne ze stodoly divoké prase, kterému se také musíte vyhnout, nejlépe výskokem do vzduchu.

Stroh StressStroh Stress

Po technické stránce je hra spíše průměrná, ve hře je všehovšudy jen jedna herní obrazovka a navíc vy se budete pohybovat tak je po jedné její polovině ani to ne. To má za následek, že hra začne býti po nějaké době stereotypní a nudná. Z toho důvodu ji lze opravdu doporučit těm nejmladším hráčům, protože těm starším toho Stroh-Stress moc nedá.

Homepage: www.raiffeisen.com.

Download (1,5 MB) zde; VypalCD zde.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet ještěrem s gigantickým přirozením

Hráč Soulcaliburu VI zaskočil internet…

Kreativita některých lidí při editaci vlastních postav nezná mezí. U Soulcaliburu se to ale trošku zvrhlo.

20.  10.  2018 | | 2 N/A
Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A