Stroh-Stress – prasátko farmářem

O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.
Stroh-Stress – prasátko farmářem
O tom, že život prasátek na farmách není tak lehký, jak se domníváme a že si celý den jen někde neleží v chlévě a tam jsou živeni všemi těmi pochoutkami, které prasátka většinou jedí, vás přesvědčí dnešní hra s názvem Stroh-Stress, v níž se vžijete do role malého vepříka, jehož údělem je práce na farmě.

Stroh-Stress je zajímavá hra. Je ve své podstatě tak trochu úchylná, protože znám jen málo her, ve kterých se vžijete do role zvířete a což pak ještě do malého, obtloustlého, růžovoučkého prasátka, které je navlečeno do zelené čepičky, kalhot téže barvy a černých holínek. Je toto vážně normální? Musím říci, že autoři mají opravdu velkou představivost nebo jsou dokonalí blázni.

Stroh StressStroh Stress

Váš úkol ve hře je celkem prostý a pochopí ho i malé dítě, proto jistě chápete, komupak je tato hra asi primárně určena – spíše dětem. Máte zde po dobu 90 sekund asistovat vašemu majiteli, nazvěme ho pracovně třeba farmář Lojza, který stojí korbě svého auta a hází vám dolů otepi slámy, jež vy jako pořádný čuník hned skládáte na pojízdný pás vedoucí do stodoly, kde bude tato sláma zpracována. Vy tedy pobíháte okolo auta ve snaze nachytat co nejvíce těchto otýpek, za což získáváte body. Ale náš farmář Lojza je někdy pěkně nepořádný a tak vám občas mezi slámu hodí i jiné věci jako například lahvička s jedem, stará dýně nebo stará, již nepoužitelná otep slámy. Těmto věcem se samozřejmě musíte vyhýbat, neboť při kontaktu s nimi budete na chvíli omráčeni a váš drahocenný čas vám bude ubíhat a ubíhat. Ale abychom Lojzu jen nepomlouvali, není zas tak nepořádný, jak se může na první pohled zdát, občas vám hodí i nějakou věc, která vám může pomoci vylepšit vaše skóre. Čas od času proti vám vyběhne ze stodoly divoké prase, kterému se také musíte vyhnout, nejlépe výskokem do vzduchu.

Stroh StressStroh Stress

Po technické stránce je hra spíše průměrná, ve hře je všehovšudy jen jedna herní obrazovka a navíc vy se budete pohybovat tak je po jedné její polovině ani to ne. To má za následek, že hra začne býti po nějaké době stereotypní a nudná. Z toho důvodu ji lze opravdu doporučit těm nejmladším hráčům, protože těm starším toho Stroh-Stress moc nedá.

Homepage: www.raiffeisen.com.

Download (1,5 MB) zde; VypalCD zde.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 5 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A