Studio Gearbox chystá zbrusu novou značku, vydání se plánuje do roka

Tvůrci Borderlands chystají úplně novou IP.

Vydavatelský dům Take-Two chystá ještě v letošním fiskálním roce hned několik zbrusu nových herních značek a nyní víme, že minimálně jedna z nich dorazí z rukou géniů, stojících za sérií Borderlands - studia Gearbox. 

Vydavatel mimo jiné potvrdil, že do konce fiskálního roku, tedy do 31. března roku 2022, hodlá vypustit ven dvě nové herní série. O jednu z nich se postará studio Gearbox a Randy Pitchford později dodal, že projekt je výsledkem mnoha let práce, tudíž rozhodně nejde o rychlokvašku, kterou vývojáři ukutili na koleni. 

Pokud má nová hra studia opravdu spatřit světlo světa do března příštího roku, rozhodně bychom se o ni měli dozvědět na jedné z letních výstav. E3 i GamesCom se tedy stávají stále lákavějšími. 

Váš názor Další článek: Další TimeSplitters konečně ve vývoji, na starosti je mají původní vývojáři

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách