Studio Unknown Worlds pracuje na dalším dílu survival série Subnautica

Do podvodních světů se vrátíme.

Tvůrci před nějakou dobou oznámili, že pracují na zbrusu novém projektu, který dorazí do předběžného přístupu někdy koncem letošního roku. Ačkoliv o něm zatím nevíme vůbec nic, nyní ještě zjišťujeme, že studio mimo jiné kutí i pokračování populární série Subnautica. 

Obě původní hry jsou ostatně opěvovány hráči i recenzenty, takže není s podivem, že se tvůrci pustili do třetího dílu. Ve spojení s tím se na oficiálních stránkách také objevily nabídky práce pro posílení vývojářského týmu. 

Ve třetím dílu vyrazíme do zcela nového vesmírného biomu na planetě 4546B, kde se odehrávaly také obě původní hry série. 

Váš názor Další článek: Konami se snaží opravit eFootball. Podívejte se na hodinové záběry ze hry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru