Studio zodpovědné za hry pro PS PlayLink zavírá vrátka

Tvůrci párty hříček pro Playstation už další hry zřejmě nepřidají.
Studio zodpovědné za hry pro PS PlayLink zavírá vrátka

Vývojáři z Wish Studios zavírají vrátka a další hry pro partičku přátel už nepřidají. Studio stálo například za velmi povedenými kousky That´s You a Knowledge is Power. Jejich hry byly tvořené pro takzvaný PlayLink. Hry pro PlayLink jsou typické tím, že ačkoliv je hrajete na PS4, ovládají se mobilním zařízením a hrají se v partě. Vývojáři ještě donedávna hledali investora pro další projekt, ale bohužel bylo jejich hledání neúspěšné.

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Tipy na nejlepší gaučovky: k čemu sednout s partou přátel

Ředitel společnosti vydal k celé záležitosti prohlášení. "Naším cílem bylo, abychom s celým týmem vždy dali celé srdce do všeho, co jsme dělali. Muset se s těmi lidmi rozloučit bylo nesmírně složité. Skutečně nám to láme srdce. Rádi bychom všem těmto lidem poděkovali za jejich přínos a doufáme, že se jim bude i v jejich budoucí kariéře dařit," poděkoval všem, kteří se na projektech Wish Studios podíleli.

"Dále bychom chtěli poděkovat především Sony, které vložilo do PlayLinku svoji důvěru a také hráčům, kteří naše hry hráli a bavili se u nich. Protože právě o to nám jde," uzavřel potom své prohlášení. Jestli to bude znamenat definitivní konec PlayLinku se teprve v budoucnu ukáže. Zkoušeli jste někdy s kamarády některou z her?