Studium: Zvukař her

Ex`presion College for Digital Arts otevírá nový studijní program na osmnáct týdnů - hudební zvukař. Pokud byste měli o podobné studium zájem, máte možnost do 15. března zaslat esej a možná budete přijati. Esej by měl pojednávat o originalitě a inovaci ve zvuku, vyjadřovat vaši vášeň a odhodlanost věnovat se činnosti v oboru, znalost her, styl a gramatiku. Celý tento program zaštiťuje nezávislá agentura G.A.N.G. (Gaming Audio Network Guild), která do 28. února vybere mezi žadateli ty nejlepší. No není to výzva, mít diplom z hudebního zvuku?

Zdroj: Gamasutra


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce